اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

پیروانی: هواداران پرسپولیس از تجمع برای گرفتن عکس و امضا خودداری کنند

پیروانی: هواداران پرسپولیس از تجمع برای گرفتن عکس و امضا خودداری کنند

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از هواداران می‌خواهیم به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از تجمع برای گرفتن عکس و امضا از اعضای این تیم خودداری کنند.

 افشین پیروانی امروز دوشنبه در گفت‌وگویی اظهار داشت: نام بزرگ پرسپولیس، همواره با هوادارانش معنا پیدا کرده است. جدایی این دو از یکدیگر، یک مفهوم غیرقابل درک و امکان ناپذیر است. همه ما بی‌صبرانه منتظر روزی هستیم که بار دیگر شاهد حضور هواداران در صحنه‌های مختلف از جمله در ورزشگاه‌ها باشیم.

وی ادامه داد: مجموعه پرسپولیس، به ویژه اعضای تیم از حدود یک سال قبل که این وضعیت خاص بر جهان حاکم شد، دلتنگ برخورد از نوع نزدیک با هواداران است ولی هیچ چیز بالاتر از سلامت و امنیت هواداران، جامعه و مسوولیت‌های اجتماعی که در قبال این مساله داریم، نیست.

حلقه اتصال بین پرسپولییس و هواداران، هیچ گاه از بین نخواهد رفت 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به اتفاقات جدیدی که در این زمینه رخ داده از هواداران تقاضا داریم در تهران و شهرستان‌ها از هرگونه تجمع برای دیدار با اعضای تیم به ویژه تقاضا برای گرفتن عکس و امضاء که باعث عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی می‌شود به طور جدی خودداری کنند. با این کار هم سلامت و امنیت خود تماشاگران حفظ می‌شود و هم اعضای تیم را از درگیر شدن با بیماری دور می‌کند. باز هم می‌گویم حلقه اتصال بین پرسپولییس و هواداران، هیچ گاه از بین نخواهد رفت ولی باید بیشتر صبر و تحمل کنیم تا این روزها بگذرد و این ویروس برای همیشه نابود شود./ رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس

کپی