اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

مأمور قلابی: لباس پلیس پوشیدم تا کرایه تاکسی ندهم!

مأمور قلابی: لباس پلیس پوشیدم تا کرایه تاکسی ندهم!

فرمانده یگان امداد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از بازداشت یک مأمور قلابی خبر داد و گفت: متهم در اعترافش مدعی شده که با پوشیدن لباس پلیس قصد داشته کارهای بیمارستان پدرش را راحت‌تر انجام دهد،کرایه تاکسی ندهد و بلیط مترو نخرد.

 سرهنگ سلمان آدینه‌وند با اعلام خبر بازداشت مأمور قلابی، در تشریح این خبر اظهار کرد: فردی ضمن مراجعه به واحد گشت انتظامی قرارگاه شرق یگان امداد که در حال گشت‌زنی در محدوده خیابان امام علی (ع) تقاطع پیروزی بود، اعلام کرد که یک نفر با لباس نیروی انتظامی قصد اخاذی از وی را داشته که با دیدن واحد گشت از کار و قصد خود صرف‌نظر کرده و سریعاً متواری شده است.

فرمانده یگان امداد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ افزود: مشخصات شخص مذکور از شهروند اخذ شد و مأموران پلیس در گشت‌زنی هدفمند موفق شدند وی را در حالیکه بر روی لباس نیروی انتظامی یک گرمکن ورزشی به تن کرده بود شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم که ملبس به لباس  سبز نیروی انتظامی، آرم بازو ستاد و فرماندهی، کلاه‌کج مشکی و درجه ستوان دومی بود در لحظات اولیه با سؤالات فنی مأموران پلیس مواجه شد و بعد از پاسخهای ضد و نقیض و قانع نشدن مأموران لب به اعتراف گشود و گفت، دیروز این لباس را از میدان امام حسین (ع) تهیه کردم که کارهای بیمارستان پدرم را با آن راحت‌تر انجام دهم و کرایه تاکسی ندهم و بلیط مترو نخرم.

وی تصریح کرد: در نهایت متهم  برای بررسی بیشتر ابعاد جرم تحویل پلیس پیشگیری شد.تسنیم

 

کپی