اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

پلمب واحد صنفی فروش موادمحترقه در رشت

پلمب واحد صنفی فروش موادمحترقه در رشت

فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف بیش از 50 هزار عدد موادمحترقه غیرمجاز از یک واحد صنفی در شهرستان رشت خبر داد.

سردار "عزیزاله ملکی"  با اشاره به پیشگیری از حوادث و ناهنجاری‌های چهار‌شنبه آخر سال اظهار داشت: پلیس با کسانی که امنیت جانی، مالی و روانی شهروندان را به خطر می‌اندازند به صورت قاطع و قانونی برخورد می‌کند.

وی در ادامه گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان در پی دریافت خبری مبنی بر فروش موادمحترقه غیرمجاز در واحد صنفی در شهرستان رشت پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با شناسایی واحد صنفی مورد نظر و اقدامات اطلاعاتی از صحت موضوع اطمینان حاصل کرده و به این مکام اعزام شدند از کشف 50 هزار و 674 عدد موادمحترقه غیرمجاز و خطرناک در بازرسی از این مکان خبر داد.

این مقام ارشد انتظامی به معرفی متهم 38 ساله این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی اشاره کرد و اذعان داشت: واحد صنفی متخلف پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.

سردار ملکی تصریح کرد: کارشناسان ارزش اقلام کشف شده را 320 میلیون ریال برآورد کردند.

وی در پایان از شهروندان خواست، در روزهای پایانی سال بر رفتار فرزندان خود به طور کامل نظارت داشته باشند تا شاهد بروز حوادث تلخ نباشیم و در صورت داشتن هرگونه اطلاعاتی در زمینه فروش مواد محترقه، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس گزارش کنند.&پلیس 

کپی