اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹

امام جمعه اهل سنت ارومیه: توهین به رییس‌جمهوری، اهانت به آرای مردم است

امام جمعه اهل سنت ارومیه: توهین به رییس‌جمهوری، اهانت به آرای مردم است

امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: توهین به رییس‌جمهوری، بی احترامی و اهانت به آرای مردم بوده و گامی در راستای خوشحال‌کردن دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می رود.

ماموستا مامد کلشی نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اکثریت مردم ایران با حضور درپای صندوق های رای، رییس جمهوری را انتخاب کرده اند بر همین اساس رفتار اهانت آمیز علیه او، بی احترامی به مردم و رای آنان بوده و حفظ احترام رای مردم نیز واجب است.

وی ادامه داد: ما این حرکت را محکوم کرده و ‌آن را گامی در جهت خوشحال کردن دشمنان می دانیم.

امام جمعه اهل سنت ارومیه اضافه کرد: توهین به رییس جمهوری در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن امسال، هدایت شده و برنامه ریزی شده بود و عده ای تحت تاثیر تفکرات دشمنان خارجی دست به این کار زده بودند؛ آنان با شعارهای توهین آمیز خود سیاست های دشمنان‌ کشور را پیاده کرده و فریب تبلیغات مسموم دشمنان را خورده بودند.

ماموستا کلشی نژاد بیان کرد: درشرایط  کنونی بهتر است در جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب حرکت شود که نتیجه آن توسعه و بالندگی کشور در حوزه های مختلف است.

در جریان راهپیمایی خودرویی و موتوری روز ۲۲ بهمن، عده ای در یکی از استان های کشور در شعارهایی هنجارشکنانه به رییس جمهوری توهین کردند./ایرنا

کپی