اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

دو سناتور جمهوری خواه بر سر تبرئه ترامپ با هم درگیر شدند

دو سناتور جمهوری خواه بر سر تبرئه ترامپ با هم درگیر شدند

دو سناتور جمهوری خواه که آرای متفاوتی به محاکمه دونالد ترامپ در سنا داده بودند، در جریان این جلسه با هم درگیر شدند.

به نقل از پایگاه خبری هیل، جلسه محاکمه دونالد ترامپ و رای سنا به تبرئه با درگیری لفظی دو تن از هم حزبی‌های او خاتمه یافت.

بنا به گزارش خبرنگاران حاضر در جلسه محاکمه سنا، رون جانسون و میت رامنی پس از رای گیری استیضاح ترامپ در صحن سنا با هم درگیری لفظی پیدا کردند. سناتور ایالت ویسکانسین که از رای مثبت هم حزبی خود به استیضاح ترامپ ناراحت بود به سمت او رفت و رامنی را مخاطب صحبت‌های خود قرار داد. سناتور ایالت یوتا نیز به اظهارات هم حزبی خود پاسخ داد. این مشاجره لفظی در نهایت با مداخله دن سولیوان پایان یافت.

جانسون که متحد سرسخت ترامپ است، پس از پایان جلسه سنا با خبرنگاران نیز دچار تنش لفظی شد و درگیری خود با رامنی را موضوعی شخصی عنوان کرد.

جلسه سنای آمریکا شامگاه شنبه در حالی پایان یافت که دونالد ترامپ برای دومین بار توانست از استیضاح قسر در برود. ۵۷ رای موافق سناتور‌های دموکرات و جمهوری خواه برای محکومیت رئیس جمهور سابق آمریکا به عنوان عامل اصلی شورش و حمله به کنگره در ۶ ژانویه گذشته کفایت نکرد و او بار دیگر توانست بدون مجازات از زیر بار اقدامات غیر قانونی خود شانه خالی کند./ باشگاه خبرنگاران

کپی