اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

اسکوچیچ: محرم نویدکیا بسیار جوان و باهوش است/ به بازیکنان جوان علاقه دارم

اسکوچیچ: محرم نویدکیا بسیار جوان و باهوش است/ به بازیکنان جوان علاقه دارم

سرمربی تیم ملی به ستایش از سرمربی جوان سپاهان پرداخت.

دراگان اسکوچیچ درباره این تیم اظهار کرد: می‌خواهم بگویم که بسیار خوشحالم که به اصفهان سفر کردم. قطعا سپاهان جزو تیم‌های باسابقه است. من در اینجا به عنوان حریف با سپاهان بازی کرده‌ام و از شهر اصفهان بسیار لذت می‌برم. وقتی راجع به یک تیم صحبت می‌شود، سپاهان یک الگو است. بازیکنان جوان و مستعدی در این تیم هستند و چیزهای ارزشمندی درباره بازیکنان این تیم شنیده‌ام.

وی درباره عملکرد محرم نویدکیا در اولین فصل مربی‌گری‌اش اظهار کرد: من چند ماه قبل که در اصفهان بودم، یک جلسه با او داشتم. محرم خیلی جوان و خیلی باهوش است. گاهی مواقع گفته می‌شود باید زمان زیادی به مربیان جوان داده شود تا پخته شوند اما فکر می‌کنم الان بهترین زمان است که مربیان جوان خودشان را نشان دهند. بازیکنان باتجربه، تجربه‌شان و بازیکنان جوان انرژی خود را در تیم می‌گذارند.

او درباره اینکه چند بازیکن سپاهان شانس حضور در تیم ملی را دارند گفت: این تنها سوالی نیست که باید فقط درباره سپاهان پرسیده شود. بازیکنان جوانی هستند که من به آن‌ها علاقه‌مند هستم و در این فصل توانستند توقعات هواداران سپاهان را برآورده کنند./ ایسنا به نقل از تلویزیون باشگاه سپاهان

بیشتر بخوانید:

فکری: گل‌های بچه‌گانه خوردیم و می‌دانم چرا تمرکز نداریم/ سرمربی استقلال با قهر سالن کنفرانس را ترک کرد

 

کپی