اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

محموله 200 میلیاردی تلفن همراه توقیف شد

محموله 200 میلیاردی تلفن همراه توقیف شد

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 4 هزار دستگاه تلفن همراه قاچاق به ارزش 200 میلیارد ریال از یک دستگاه کامیونت ایسوزو در بندرخمیر خبرداد.

 سردار"غلامرضا جعفری" در تشریح این خبر بیان داشت: مأموران پاسگاه" پل" شهرستان بندرخمیر با اطلاع از ورود یک محموله بزرگ گوشی تلفن همراه توسط یک دستگاه خودرو کامیونت ایسوزو از مسیر "بندرعباس- بندرخمیر" ، بلافاصله وارد عمل شدند.

وی افزود: مأموران با حضور نامحسوس و کنترل خودروهای عبوری، خودرو مورد نظر را مشاهده و در اقدامی غافلگیرانه آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه مأموران در بازرسی از این خودرو، 4 هزاردستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند قاچاق از نوع اپل و شیائومی کشف کردند، تصریح کرد: کارشناسان ارزش این محموله را 200 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سردار جعفری با اشاره به اینکه پرونده کماکان تحت رسیدگی قرار دارد، اظهار داشت: مرزی بودن استان هرمزگان زمینه قاچاق کالا را برای برخی افراد سودجو فراهم کرده است، اما نیروی انتظامی با همه توان و امکانات و برابر قوانین در مقابل قاچاقچیان ایستاده و در راستای حراست از تولیدات داخلی، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.#پلیس

کپی