اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

رمزگشایی از 50 فقره سرقت

رمزگشایی از 50 فقره سرقت

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای و اعترافش به 50 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان اراک خبر داد.

سردار"حسن مفخمی شهرستانی " با اعلام این خبر بیان داشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان اراک، با طرح رسیدگی فوری به موضوع ، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: با آغاز تحقیقاتی تخصصی در رسیدگی به این موضوع، سرانجام یک سارق حرفه ای در این زمینه شناسایی و در عملیات ماموران کلانتری 13 شهرستان اراک، در مخفیگاهش در یکی از محله های خلوت و حاشیه ای این شهرستان دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به اعتراف متهم به 50 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان اراک خاطرنشان کرد: در تحقیقات به عمل آمده از فرد دستگیر شده، مشخص شد که او با انتخاب خودروهای مدل پایین و فاقد تجهیزات ایمنی و بازدارنده لازم، اقدام به باز کردن درب این قبیل خودروها کرده و محتویات داخل آنها را به سرقت می برده است.

سردار مفخمی شهرستانی خاطرنشان کرد: سارق پس از تکمیل تحقیقات پلیس با تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی و سرانجام با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

وی در پایان با اشاره به اهمیت مشارکت افراد در تولید و حفظ امنیت از شهروندان خواست تا همواره توصیه های پلیس را در حفظ و نگهداری اموال خود جدی گرفته و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و پرسه زدن افراد ناشناس در اطراف محل زندگی خود، در کوتاه ترین زمان ممکن، موضوع را با شماره تلفن 110 به مرکز فوریت های پلیس اطلاع دهند.#پلیس

 

کپی