اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

درگیری لفظی کریم انصاری فرد با سرمربی آاک

درگیری لفظی کریم انصاری فرد با سرمربی آاک

به نظر می‌رسد در آخرین دقایق بازی آاک آتن با ولوس کریم انصاری فرد با مانولو خیمنز سرمربی اسپانیایی این تیم مشاجره لفظی داشته است.

تیم آاک روز چهارشنبه توانست با چهار گل حریف خود را در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شکست دهد و به نیمه نهایی برود. هر 4 گل این تیم در نیمه اول زده شد و کریم انصاری فرد از روی نیمکت تماشاگر گلزنی هم تیمی هایش بود و از دقیقه 70 وارد زمین شد تا جای نیلسون اولیویرا را بگیرد.

دقایقی پس از ورود او به زمین و در شرایطی که زمانی تا پایان بازی باقی نمانده بود، خیمنز که سابقه حضور در سویا را هم دارد، کریم انصاری فرد را به سوی خود فراخواند و از مهاجم ایرانی تیمش خواست تا دوندگی بیشتری انجام دهد و برای گلزنی اقدام کند. او چند بار دیگر هم خواسته بود تا انصاری فرد بیشتر بدود و سرانجام این موضوع با واکنش کریم مواجه شد.

آنطور که روزنامه های یونانی نوشته اند، انصاری فرد به خیمنز گفته که «اسکوربورد را نگاه کن تا بدانی وظیفه من چیست!» در واقع او به این نکته اشاره کرده که وقتی در دقیقه 70 به زمین آمده و نتیجه 4-2 است، او باید بیشتر به فرآیند دفاعی کمک کند و نیاز به تاکید روی گلزنی نیست.

روزنامه گاتزتای یونان این درگیری را «مشاجره شدید» خوانده و با این توصیف باید دید که در بازی بعدی تیم آاک آتن آیا خیمنز از انصاری فرد استفاده می‌کند یا خیر. بازی بعدی این تیم پس فردا مقابل لاریسا خواهد بود./ ورزش سه

 

کپی