اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

نامه جهانگیری به رئیسی : خواستار دستور اقدام و پیگیری قاطع موضوع توهین به رئیس جمهور هستم

نامه جهانگیری به رئیسی : خواستار دستور اقدام و پیگیری قاطع موضوع توهین به رئیس جمهور هستم

معاون اول رئیس جمهور در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه، نوشت: خواهشمند است با دستور پیگیری قاطع، زمینه اشاعه مفاسد اجتماعی و سیاسی آن و سو استفاده مخالفان ایران اسلامی و نظام مرتفع شود.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه، با اشاره به رفتارهای موهن عده‌ای موتورسوار که نسبت به رئیس جمهور شعارهایی مخرب و غیراخلاقی سردادند، خواستار دستور اقدام و پیگیری قاطع این موضوع شد.

متن کامل نامه اسحاق جهانگیری به شرح زیر است:

باسمه تعالی

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای رئیسی

ریاست محترم قوه قضائیه

با سلام و احترام

با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، همانطور که شاهد بودید روز چهارشنبه در مراسم کم‌نظیر و متفاوت بزرگداشت سراسری سالگرد پیروزی انقلاب عده‌ای موتورسوار، با سردادن شعارهای مخرب و غیراخلاقی نسبت به رئیس محترم جمهور سعی کردند با رفتارهای موهن خود، اصل بزرگداشت این مراسم ملی و ضرورت وحدت و اقتدار یکپارچگی نظام و ملت را در برابر دشمنان این ملک و ملت تحت‌الشعاع قرار دهند.

از آنجا که پیشگیری از اینگونه اعمال مجرمانه در سایه اجرای قانون میسر است و اینگونه رفتارهای مجرمانه در روز روشن نسبت به منتخب ملت ریشه در تعلیق تبعیض‌آمیز اجرای مجازات در موارد مشابهی داشته است، خواهشمند است با دستور اقدام و پیگیری قاطع موضوع، زمینه اشاعه مفاسد اجتماعی و سیاسی آن و سو استفاده مخالفان ایران اسلامی و نظام مرتفع گردد.

اسحاق جهانگیری/

مهر

کپی