اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

رقابت ۱۳ تیم در لیگ برتر تکواندو نوجوانان

رقابت ۱۳ تیم در لیگ برتر تکواندو نوجوانان

مرحله مقدماتی رقابت‌های لیگ برتر تکواندو نوجوانان ایران در سه گروه و از فردا برگزار خواهد شد.

 فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تکواندو نوجوانان ایران تحت عنوان «جام آینده سازان المپیک» با حضور ۱۳ تیم در دو گروه چهار و یک گروه پنج تیمی برگزار خواهد شد. در پایان مرحله مقدماتی هر گروه ۲ تیم به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند. طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ رقابتهای مرحله نهایی طی روزهای ۷ و ۸ اسفندماه برگزار خواهد شد.

در گروه نخست تیم‌های آینده سازان لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی، فتح صدر البرز، هیأت تکواندو استان مازندران و هیأت تکواندو شهرستان نوشهر حضور دارند که رقابتهای خود را طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۳ و ۲۴ بهمن ماه) برگزار خواهند شد.

مسابقات گروه دوم شنبه ۲۵ بهمن ماه با حضور ۴ تیم فرمانیه، لوازم خانگی کن، هیأت تکواندو استان تهران و هیأت تکواندو استان گیلان و دیدارهای گروه سوم نیز یکشنبه - ۲۶ بهمن ماه با حضور ۴ تیم پارسیان البرز، شهرداری پیشوا، مناطق نفت خیز جنوب و هیأت تکواندو شهرستان گرگان انجام می‌شود.

برنامه رقابت‌های مرحله مقدماتی به این شرح اعلام شده است:

گروه اول- پنجشنبه - ۲۳ بهمن ماه

هفته اول:
آینده سازان لوازم خانگی کن – هیأت تکواندو شهرستان نوشهر
هیأت تکواندو استان مازندران – باشگاه فتح صدر البرز

هفته دوم:
آینده سازان لوازم خانگی کن – باشگاه فتح صدر البرز
هیأت تکواندو استان مازندران – دانشگاه آزاد اسلامی

هفته سوم:
هیأت تکواندو استان مازندران – هیأت تکواندو شهرستان نوشهر
دانشگاه آزاد اسلامی – تیم باشگاه فتح صدر البرز

هفته چهارم: جمعه - ۲۴ بهمن ماه
آینده سازان لوازم خانگی کن – دانشگاه آزاد اسلامی
باشگاه فتح صدر البرز – هیأت تکواندو شهرستان نوشهر

هفته پنجم:

آینده سازان لوازم خانگی کن – هیأت تکواندو استان مازندران
دانشگاه آزاد اسلامی – هیأت تکواندو شهرستان نوشهر

گروه دوم - شنبه - ۲۵ بهمن ماه

هفته اول:
هیأت تکواندو گیلان – هیأت تکواندو استان تهران
لوازم خانگی کن - فرمانیه

هفته دوم:
هیأت تکواندو گیلان - فرمانیه
لوازم خانگی کن – هیأت تکواندو استان تهران

هفته سوم:
تیم هیأت تکواندو گیلان – تیم لوازم خانگی کن
تیم فرمانیه – تیم هیأت تکواندو استان تهران

گروه سوم- یکشنبه - ۲۶ بهمن ماه

هفته اول:
پارسیان البرز – شهرداری پیشوا
هیأت تکواندو شهرستان گرگان – مناطق نفت خیز جنوب

هفته دوم:
پارسیان البرز- مناطق نفت خیز جنوب
هیأت تکواندو شهرستان گرگان – شهرداری پیشوا

هفته سوم:
پارسیان البرز – هیأت تکواندو شهرستان گرگان
مناطق نفت خیز جنوب – شهرداری پیشوا

کپی