اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
امام جمعه موقت تهران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی:

تحقق وعده رهبری در مورد افول امپریالیسم غرب قطعی است

تحقق وعده رهبری در مورد افول امپریالیسم غرب قطعی است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و امام جمعه موقت تهران، انقلاب اسلامی را سرآغاز حرکت جدیدی در جهان خواند و وعده رهبر معظم انقلاب در مورد افول امپریالیسم غرب به رهبری آمریکا را قطعی خواند.

حجت‌الاسلام «محمدجواد حاج‌علی‌اکبری» در آیین ویژه جشن یوم الله 22 بهمن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در حسینیه امیرچخماق یزد با حضور مردم و مسئولان استان ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، حال و هوای 22 بهمن را همان حال و هوای روز عید غدیر خم خواند و گفت: آنچه در ایران اسلامی در چنیمن روزی اتفاق افتاد در واقع لبیک یک ملت بزرگ به آرمان‌های پیامبر اعظم(ص) درپس اعصار و قرن‌ها بود.

وی انقلاب اسلامی را از مصادیق شجره طیبه دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران دارای ویژگی های منحصر به فردی است که مگر در دوره پیامبر اکرم(ص)، در هیچ ملت دیگری نمی‌توان نمونه ‌ای از آن را ذکر کرد.

وی هدف انقلاب اسلامی را منحصر به فرد و آن را در راستای تحقق آرمان الهی، ولایت علوی و زمینه سازی برای ظهور امام عصر(عج) خواند و خاطرنشان کرد: هدف کسانی که انقلاب کردند نیز برخواسته از ایمانشان در همین جهت بود.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور رهبری حضرت امام خمینی(ره) را یکی دیگر از ویژگی‌ منحصر به فرد انقلاب اسلامی ایران برشمرد و گفت: امام راحل(ره)، رهبری از جنس انبیاء و اولیاء بود که در عرفان، شجاعت، حکمت، تدبیر و دوراندیشی هیچ نمونه‌ای در دیگر ملت‌ها نداشته است.

وی همچنین وفاداری و صفای ملت ملت ایران را دیگر ویژگی منحصر به فرد انقلاب اسلامی ایران بیان کرد و افزود:انقلاب اسلامی همانطور که در دوستانش منحصر بفرد است، دشمنان منحصر به فردی دارد؛ دشمنانی که از ستمگرترین‌های عالم هستند و از همان ابتدا رفتار خصمانه‌ای در برابر این ملت با ایجاد جنگی جهانی که در جبهه کفر آن از سوسیالیست تا کاپیوتالیسم صف کشیده بودند  را به راه انداخت.

حاجی‌علی‌اکبری در ادامه انقلاب اسلامی را سرآغاز حرکت جدید و اتفاقی بزرگ و ارزشمند در جهان خواند و گفت: با این حرکت عظیم که در همان سالهای نخست با تحقق وعده امام راحل(ره) در مورد فررپاشی اتحاد شوری بود، آزادی خواهان در سراسر جهان جانی دوباره گرفتند و مستضعفان  احساس قوت کردند.

وی افزود: اگر امام راحل وعده فروپاشی اتحاد شوروی را دادند، مقام معظم رهبری هم وعده افول و فروپاشی امپریالیسم غرب به رهبری آمریکا را دادند که امروز می‌بینیم با چه سرعتی در حال تحقق است.

وی ادامه داد: خداوند به برکت این انقلاب اسلامی در عصر و زمانه‌ی کنونی دستاوردهایی را به این امت اسلامی داده که هر یک باعث افتخارمان در برابر دیگر ملت‌هاست و شاهدیم که یک ملت حقیر، ذلیل و زیر چکمه‌ی استکبار، اکنون به اوج عزت و اقتدار رسیده و  بالاترین قدرت در منطقه را به دست آورده است.

امام جمعه موقت تهران در ادامه نیز یوم الله 22 بهمن را روز شکر و قدردانی از کسانی که برای تحقق این آرمان بزرگ جان دادند و نیز روز تجدید بیعت با آرمان‌های امام و انقلاب خواند و گفت: ملت ایران نشان داد که برای رسیدن به قله‌های شرف و عزت باید با دو بال شکر و صبر به سمت آن پرواز کرد.

حاجی‌علی‌اکبری در پایان نیز مسیر انقلاب اسلامی را یک مسیر روشن و پر افتخار خواند و گفت: قطعاً با ادامه این راه نصرت الهی نصیب ملت اسلامی خواهد شد و اضمحلال استکبار جهانی را اشهد خواهیم بود./ ایسنا 

روحانی: این دولت با بزرگترین طرح‌ها در روزهای پایانی کار خود را به اتمام خواهد رساند

ظریف خطاب به دولت جدید امریکا:‌ پنجره کنونی به سرعت در حال بسته‌شدن است

رحیم صفوی: حضور مردم در راهپیمایی پشتوانه اقتدار و امنیت پایدار ایران است

معاون رئیس جمهور: ایران از قطب‌های موثر در ادبیات سیاسی جهان است

محسن رضایی: بازگشت اقتدار ایران از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

 

کپی