اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

حسینی: تمرکز باشگاه باید روی 2 بازی آینده باشد/ در مورد قراردادها بهتر است چیزی نگویم

حسینی: تمرکز باشگاه باید روی 2 بازی آینده باشد/ در مورد قراردادها بهتر است چیزی نگویم

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم در چهار سال اخیر حدود 5 میلیون و 500 هزار دلار درآمدزایی کرده‌ایم.

سیدجلال حسینی پس از پیروزی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: بازیکنان تلاش خودشان را می‌کنند و دوندگی بالا دارند اما فوتبال است و توپ‌ها گل نمی‌شود. بازی خوب و سنگینی مثل همه بازی‌ها داشتیم.

وی در مورد اینکه اگر پرسپولیس دو بازی بعدی را ببرد قهرمان نیم‌فصل می‌‌شود، گفت اینطور نیست. باشگاه در حال گرفتن بازیکن است و تمرکزش روی این کار است اما باید تمرکزش روی دو بازی آینده باشد. بچه‌ها در نیم فصل اول تمام تلاش‌شان را کردند که به این جایگاه برسند. باشگاه باید تمرکزش روی این دو بازی باشد تا کارهای دیگر.

کاپیتان پرسپولیس در مورد واریز مبلغ 10 درصد به حساب بازیکنان تیم، عنوان کرد: در مورد قراردادها بهتر است چیزی نگویم. متأسفانه مشکلات زیاد است.

وی در مورد اعتراض استقلالی‌ها به مشکل غذا گفت: این مشکلات برای همه هست. در مورد غذا و مسائل دیگر اصلاً جای صحبت نیست باید در مورد مسائل کلی صحبت کرد.

حسینی در مورد اینکه از تیم قهرمان حمایت‌های لازم نمی‌شود، اظهار داشت: این چند سال است.‌ در مورد مشکلات صحبت می‌کنیم. فکر می‌کنم در چهار سال گذشته حدود 5 میلیون و 500 هزار دلار درآمدزایی کرده‌ایم.

وی در خصوص گلزنی‌هایش با ضربه سر اظهار داشت: همه ما تمرین می‌کنیم و همیشه همین بوده است. روی ضربات ایستگاهی همه مدافعان کار می‌کنند من هم مثل همه آنها هستم. / فارس

کپی