اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

عضو تیم ملی: اسکواش برای تهیه تجهیزات به کمک مسوولان نیاز دارد

عضو تیم ملی: اسکواش برای تهیه تجهیزات به کمک مسوولان نیاز دارد

ملی‌پوش اسکواش گفت: اسکواش برای تهیه تجهیزات نیاز به کمک مسوولان وزارت ورزش دارد. هزینه ورزش حرفه‌ای خیلی زیاد است و فدراسیون نیز همکاری لازم را برای فراهم کردن امکانات با ما دارد.

«سجاد زارعیان» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در یک‌سال گذشته مسابقات برون‌مرزی به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد، اما خوشبختانه در ۲ مسابقه بین‌المللی در تهران در اسفند شرکت می‌کنیم. یک‌ماه است که به صورت شخصی با مربی خود تمرینات را آغاز کردم و مطمینم که بخت قهرمانی در این مسابقات هستم.

وی افزود: به طور قطع با کسب موفقیت در این ۲ مسابقه بین‌المللی به جایگاه خوبی در اسکواش دنیا می‌رسم و رنکیگ جهانی من افزایش خواهد داشت. تقریبا سه هفته دیگر تا پایان تمریناتم باقی مانده که امیدوارم به بهترین شکل بگذرد.

ملی‌پوش اسکواش عنوان کرد: مصدومیت جزیی از ناحیه پا داشتم که اکنون رفع شده و فدراسیون نیز حمایت‌های لازم را از ما دارد تا اسکواش‌بازان بتوانند در این مشکلات اقتصادی بدون دغدغه رقابت کنند.

وی ادامه داد: روزی ۶ یا هفت ساعت به صورت انفرادی در باشگاه انقلاب تمرین می‌کردم و عضو تیم نیروی دریایی هم هستم و امسال هم برای مسابقات لیگ برتر برای این تیم بازی می‌کنم. شرایط تیم ما در لیگ خوب است و امیدوارم که بخت اول قهرمانی در این رقابت‌ها مانند سال گذشته باشیم.

زارعیان یادآور شد: به دلیل شیوع ویروس کرونا، برنامه‌ریزی برای مسابقات مقدور نبود اما با مسابقات لیگ و تورنمنت بین‌المللی در تهران می‌توانیم برنامه‌ریزی بلند مدتی برای کسب نتیجه‌ خوب داشته باشیم. امیدوارم مسابقات تداوم داشته باشد تا اسکواش‌بازان در دوران آمادگی خود باقی بمانند.

وی اضافه کرد: تجهیزات اسکواش خیلی گران شده و سالی ۱۰ راکت مصرف می‌کنیم. هر راکت اسکواش ۵ میلیون تومان و یک توپ آن ۱۵۰ هزار تومان است. اسکواش برای تهیه تجهیزات نیاز به کمک مسوولان وزارت ورزش دارد. خرج ورزش حرفه‌ای بسیار زیاد است اما فدراسیون همکاری لازم را در این چند وقت انجام داد و تا جایی که مقدور بود برای ما امکانات را فراهم کرد. سعی می‌کنیم با همه این کم و کاستی‌ها را جبران کنیم و بهترین نتیجه را بگیریم.

کپی