اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

۴۸ پروژه در فسا افتتاح شد

۴۸ پروژه در فسا افتتاح شد

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ۴۸ پروژه عمرانی، رفاهی، خدماتی، کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۳۸۰ میلیارد تومان در این شهرستان به بهره برداری رسید.

حسین آرگیو، سه شنبه  در مصاحبه با ایرنا اظهار داشت: گازرسانی به روستاهای شورابه، صالح‌آباد و شیدانک با اعتبار ۸ میلیارد تومان، افتتاح دامپروری (دام سبک ) روستای عباس آباد با اعتبار ۲ میلیارد تومان،  آبرسانی به روستاهای اکبرآباد و حسین آباد با اعتبار ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از جمله این طرح ها بودند.

وی بیان کرد: بهره برداری از ۲۵ واحد پنل خورشیدی خانگی به منظور در آمدزایی خانواده های مددجویان کمیته امداد با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، طرح آبیاری نواری در بخشی از اراضی روستای خورنگان با اعتبار ۴۵۰ میلیون تومان با حمایت جهاد کشاورزی ونخستین کشتارگاه صنعتی طیور با ظرفیت سالانه ۶ هزار و ۲۵۰ تن از دیگر پروژه ها و طرحهایی هستند که در دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در شهرستان فسا به بهره برداری رسیدند.

فرماندار فسا گفت: علیرغم محدودیت های مالی دولت  ، اعتبارات جذب شده در سطح شهرستان فسا بسیار حائز اهمیت و چشمگیر است که می‌توان آن را به عنوان نگاه ویژه دولت به نقاط محروم شهرستان قلمداد کرد.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است./ایرنا

کپی