اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

چرا قرارداد استقلالی‌ها در باشگاه بسته نمی‌شد؟

چرا قرارداد استقلالی‌ها در باشگاه بسته نمی‌شد؟

اینکه چرا قرارداد چند بازیکن استقلال عوض شده یک بحث است و بحث دیگر اینکه چرا قراردادها باید در طبقه ۲۸ هتل آزادی (و نه باشگاه استقلال) بسته می‌شد؟

وقتی بحث قرارداد وریا غفوری داغ شد، رسانه‌ها نوشتند او در فصل نقل‌و انتقالات به همراه خسرو حیدری و آرش برهانی به طبقه بیست‌وهشتم هتل آزادی رفته و قرارداد جدیدی با استقلال منعقد کرده است. خبرورزشی ماه‌ها پیش نوشته بود که مثلاً در پرسپولیس قرارداد بودیمیر ۱۴ میلیارد است و چند بازیکن دیگر این تیم هم قراردادهای سنگینی دارند. در استقلال هم قرارداد چند نفر بالاست و ما اشاره کرده بودیم که قرارداد قبلی غفوری پاره شد و در قرارداد جدید ۲ ساله او باید بابت فصل اول ۶ میلیارد تومان و فصل دوم ۸ میلیارد تومان بگیرد.

اینکه چرا قرارداد چند بازیکن استقلال عوض شده یک بحث است و بحث دیگر اینکه چرا قراردادها باید در طبقه ۲۸ هتل آزادی (و نه باشگاه استقلال) بسته می‌شد؟ واقعاً چه چیزی برای پنهان‌کاری وجود داشت که مردم نباید می‌فهمیدند؟ الان که اسم آرش برهانی و خسرو حیدری هم مطرح شده آنها می‌توانند در این مورد شفاف‌سازی کنند. اگر به خاطر داشته باشید برهانی در مقطعی مشاور نقل‌وانتقالاتی احمد سعادتمند شده بود، هرچند که خودش گفت من هیچ دخالتی نداشتم و فقط مشاوره می‌دادم! طبعاً آرش می‌تواند در مورد قرارداد وریا و چند بازیکن دیگر صحبت کند تا همه چیز روشن شود./ خبر ورزشی

بیشتر بخوانید:

مربی استقلال به کرونا مبتلا شد

افشای قرارداد آنتونی استوکس با پرسپولیس+ تصویر

 

کپی