اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

تغییر فهرست نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات فدراسیون فوتبال در سکوت+ تصویر

تغییر فهرست نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات فدراسیون فوتبال در سکوت+ تصویر

فدراسیون فوتبال در حالی اسامی کاندیدای تایید صلاحیت شده برای انتخابات را منتشر کرده که این لیست دارای یک مشکل و ابهام است.

فهرست نامزدهای تایید صلاحیت شده برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال بامداد امروز (دوشنبه) در سایت رسمی این فدراسیون منتشر شد.

انتشار این فهرست 69 نفره در قالب یک عکس از ابتدا انتقاداتی را به همراه داشت. در لیست منتشر شده سر برگ رسمی فدراسیون دیده نمی‌شود و هیچ نشان،‌ امضا،‌ مُهر یا علامتی که نشان دهد این لیست توسط فدراسیون فوتبال منتشر شده وجود نداشت.

بیشتر بخوانید:

اعلام فهرست نامزدهای تایید صلاحیت شده ریاست فدراسیون فوتبال

با این حال سایت فدراسیون بعد این عکس، تصویر دیگری را جایگزین کرد که این تصویر ابهام عجیبی را به وجود آورده است. در لیست اول نام رضا عبدی در ردیف 39 آورده شده ولی در لیست دوم نام این فرد حذف و به جای آن نام امین کریمیان در ردیف 48 اضافه شده است. طبیعتاً‌ تصویر دوم را با توجه به اینکه جایگزین تصویر نخست شده باید لیست اصلاح شده فدراسیون فوتبال بدانیم و این یعنی کریمیان که سابقه مدیریت سازمان ورزش استان اصفهان و معاونت باشگاه ذوب‌آهن را در کارنامه دارد، تایید صلاحیت شده است. با این حال باید دید چرا در لیست اعلامی نخست نام این کاندیدای حضور در هیئت رئیسه حذف و فرد دیگری جایگزین شده بود.

این اتفاق در حالی رخ داده است که فدراسیون در سکوت این فهرست را اصلاح کرده و هیچ اطلاع‌رسانی و توضیحی در این خصوص ارائه نداده است. با وجود اینکه،‌ مشکل لیست جدید از لحاظ وجود سربرگ و دیگر موارد ابتدایی حل شده اما تغییر نام یک کاندیدا جای علامت سؤال و تعجب را با هم ایجاد می‌‌کند./ تسنیم

در زیر ابتدا تصویر نخست از لیست اسامی تایید صلاحیت‌شده انتخابات فدراسیون و در ادامه تصویر اصلاح شده فدراسیون را می‌بینید:

فدراسیون فوتبال ,

فدراسیون فوتبال ,

کپی