اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

453 هزار عدد مواد محترقه توقیف شد

453 هزار عدد مواد محترقه توقیف شد

جانشین فرمانده انتظامی استان قم از کشف 453 هزار و 600 عدد مواد محترقه در توقیف 2 دستگاه خودرو اپتیما و پژو 405 در جاده قدیم"قم-تهران" خبر داد.

سرهنگ "بهادر اسماعیلی"  اظهار داشت: در تعامل اطلاعاتی با فرماندهی مرزبانی استان گیلان مشخص شد، یک دستگاه اپتیما و یک دستگاه پژو 405 در حال انتقال محموله قاچاق مواد محترقه هستند، بنابراین موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی استان قم قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه مأموران با شناسایی مسیر تردد خودروها و هماهنگی با مقام قضائی استان به  جاده قدیم "قم-تهران" اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: سپس با کنترل تردد خودروهای عبوری سرانجام خودروهای پژو و اپتیما شناسایی و پس از طی مسافتی علی رغم هشدارهای مکرر پلیس، متهمان قصد فرار داشته که مأموران با تیراندازی به لاستیک خودروها هر 2 خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ اسماعیلی گفت: طی بازرسی انجام شده از خودرو اپتیما، 453 هزار و 600 عدد ترقه در قالب 870 بکس و از خودرو پژو 405 نیز 3 هزار و 430 بسته تنباکو در قالب 275 بکس و 17 نیم بکس کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری 2 متهم در این رابطه، تصریح کرد: در نهایت خودروها به پارکینگ منتقل و متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.#پلیس

کپی