اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

مطهری: می خواهیم پرسپولیس مانند همیشه بزرگی کند

مطهری: می خواهیم پرسپولیس مانند همیشه بزرگی کند

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس همیشه تلاش می کنند تا پرسپولیس بزرگی کنند و هواداران از تیم راضی باشند.

حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس برابر مس رفسنجان اظهار داشت: ابتدا فقدان ۲ اسطوره باشگاه پرسپولیس، مهرداد میناوند و علی انصاریان را تسلست می‌گویم. نمی‌شود با این غم بزرگ کنار آمد. این ۲ پیشکسوت هر جا می‌رفتند شادی را عرضه می‌کردند و نمی‌دانم در مقابل این غم بزرگ چه بگویم.

وی افزود: مس رفسنجان از جمله‌ باشگاه‌های با ساختار فوتبال ما است و حضور آنها جذابیت خوبی به لیگ می‌دهد. حریف ما گروه فنی خوبی دارد و آنها تا الان پدیده لیگ بودند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: مس را از زوایای مختلف بررسی کردیم و باید به شدت مراقب آنها باشیم. آنها خوب و زیرکانه فوتبال بازی می‌کنند و در بخش انتقال توپ از دفاع به حمله قدرتمند هستند و دفاع تیمی خوبی هم دارند. باید حریف را خوب کنترل کنیم و همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس فشرده بازی می کنند و دنبال ضد حملات هستند. برنامه‌های خوبی داریم و بازی مالکانه خودمان را ارائه می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: ما پرسپولیس هستیم و همیشه با ذهن برنده در زمین حاضر می شویم. این ذهنیت را از تمرین متوجه خواهید شد. بازیکنانم همیشه برای راضی کردن هواداران تلاش می‌کنند.

مطهری با اشاره به عملکرد خوب سیدجلال حسینی در بازی های اخیر پرسپولیس گفت: سیدجلال ستون تیم ما است. همه در پرسپولیس یکدل هستند و در هفته های گذشته بنا به نیاز تیم، برخی بازیکنان در پست های غیر تخصصی به میدان می روند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با روند خوب مس رفسنجان، خاطرنشان کرد: مس رفسنجان سال اول حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند و تغییرات زیادی داشته است. مس رفسنجان در پنج هفته ابتدایی لیگ نه گل زد و نه به پیروزی رسید اما رفته رفته وضعیت این بسیار بهتر شد. آنها برای رسیدن به موفقیت نیاز به زمان داشتند و امروز به تیمی قابل احترام تبدیل شدند.

وی در مورد عدم استفاده از مهدی مهدیخانی و اینکه آیا او می‌تواند مشکل گلزنی پرسپولیس را حل کند یا خیر، اضافه کرد: مهدیخانی توانایی‌های دیگری دارد و این کادرفنی است که باید در مواقع لازم از بازیکنان استفاده کند. این بازیکن قبلا شرایط بدنی خوبی نداشت اما رفته رفته بهتر می شود. در پرسپولیس بازیکنان باید خودشان را به کادرفنی تحمیل کنند.

مطهری در مورد مصدومیت بازیکنان پرسپولیس در این فصل، تصریح کرد: ما مربیان همیشه با مصدومیت و محرومیت بازیکنان رو به رو هستیم و این در فوتبال چالشی طبیعی است. مهم کار تیمی ما است که به خوبی آن را انجام دهیم.

وی در رابطه با جذب مهدی ترابی اضافه کرد: مهدی هم از نظر اخلاقی و فنی بازیکن قابل احترامی است. برخی بازیکنان نه شماره ۹ هستند و نه ۱۰. آنها ۹ و نیم هستند. مهدی ترابی بین هافبک و مهاجم بازی می کند و می‌تواند به ما کمک زیادی کند. از طرفی در نیم فصل شرایط دیگر بازیکنان را بررسی می‌کنیم تا بنا به نیاز تیم آنها را جذب کنیم.

مطهری در پایان گفت: از مدیرعامل باشگاه و مجید صدری رییس هیات مدیره تشکر می کنم زیرا از زمانی که آمدند آرامش را به تیم برگرداندند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا سه شنبه از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت.

کپی