اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
دریادار سیاری:

هرگز عملیات‌های پیچیده نیروی هوایی ارتش را فراموش نمی‌کنیم

هرگز عملیات‌های پیچیده نیروی هوایی ارتش را فراموش نمی‌کنیم

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش در دوران دفاع مقدس جانانه در برابر متجاوزان جنگید، گفت: هرگز عملیات‌های پیچیده و مهم نیروی هوایی ارتش را فراموش نمی‌کنم.

دریادار حبیب‌الله سیاری روز شنبه در جمع دانشجویان ورودی ۹۷ دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری با تبریک روز نیروی هوایی ارتش اظهار کرد: به نیروی هوایی ارتش که در دوران دفاع مقدس جانانه در برابر متجاوزان جنگیدند و عملیات‌های پیچیده و مهمی را انجام دادند افتخار می‌کنیم.

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به برگزاری دوره معارف جنگ در دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری افزود: هیأت معارف جنگ تاکنون دانشجویان زیادی را با دفاع مقدس آشنا کرده و این برنامه مؤثر هرساله با کیفیت بهتری در حال برگزاری است.

سیاری با تاکید بر اینکه باید با تلاش بیشتر ارزش‌های دفاع مقدس را حفظ و آن را ترویج کنیم، ادامه داد: همانطور که فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) فرمودند دفاع مقدس برای ما یک گنجینه است و باید از آن استفاده کرد و دانشجویان می‌توانند از تجربیات پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و شنیده‌های دوران جنگ تحمیلی آگاه و با ارزش‌های دفاع مقدس بیشتر آشنا و بهره لازم را ببرند./خبر آنلاین

کپی