اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
در حاشیه برگزاری لیگ فوتبال کودکان آینده‌ساز شهر تهران به میزبانی منطقه 12 برگزار شد:

مراسم یادبود زنده‌یاد مهرداد میناوند، قهرمان پیشین تیم ملی ایران

مراسم یادبود زنده‌یاد مهرداد میناوند، قهرمان پیشین تیم ملی ایران

شهردار منطقه 12 از برگزاری مراسم یادبود زنده‌یاد مهرداد میناوند، عضو پیشین تیم ملی ایران در حاشیه برگزاری لیگ فوتبال کودکان آینده‌ساز شهر تهران که به میزبانی منطقه 12 برگزار می‌شود، خبر داد.

 علی‌محمد سعادتی، شهردار منطقه ضمن ابراز تأسف به دلیل از دست‌دادن این بازیکن سابق تیم ملی ایران در اثر ابتلا به بیماری کووید-19 گفت: ایشان از چهره‌های دوست‌داشتنی و محبوب مردم بود و یاد و خاطره‌اش همواره در ذهن این شهر باقی خواهد ماند.
سعادتی با اشاره به برگزاری مراسم یادبودی برای درگذشت مهرداد میناوند که بازیکن پیشین تیم پرسپولیس نیز بود، افزود: طی این مراسم، تیم‌های شرکت‌کننده که از بین کودکان کار بودند و مسؤولان حاضر، پیراهن منقش به تصویر زنده‌یاد میناوند را امضا کردند تا از طرف شهرداری منطقه ۱۲ به خانواده محترم آن مرحوم تقدیم شود؛ همچنین در پایان همه بازیکنان با اهدای گل به ایشان ادای احترام کردند.
وی سپس با بیان این مطلب که دومین سالی است که لیگ فوتبال کودکان آینده‌ساز شهر را در قلب تهران برگزار می‌کنیم،  ادامه داد: امسال اولین دوره لیگ داژبال دختران را نیز داشتیم که این رویدادها فرصت مغتنی برای شناسایی استعدادهای برتر از میان کودکان و نوجوانان مستعد است.
شهردار قلب طهران ضمن ابراز قدردانی از مسؤولان سازمان ورزش تهران در مساعدت برای برگزاری این رویدادهای ورزشی بیان کرد: ما در منطقه تاریخی شهر تهران امیدواریم با انجام چنین اقداماتی به سهم خود بتوانیم آینده‌ای روشن‌تر برای کودکان شهر بسازیم.
گفتنی است همه مسابقات این هفته لیگ کودکان آینده‌ساز به احترام زنده‌یاد میناوند با یک دقیقه سکوت آغاز شد.
کپی