پرویز مظلومی سرپرست استقلال در تلاش است در صورت امکان با هماهنگی تولیدی پوشاکی که پیراهن استقلال را تامین می کند، آبی پوشان جمعه در تقابل با نساجی به یاد علی انصاریان با پیراهن های مشکی به میدان بروند.

وی در این باره گفت: واقعا همه شوکه شده ایم. در فاصله یک هفته دو جوان رعنا، دو ملی پوش و دو چهره دوست داشتنی را از دست دادیم. هنوز هم باورمان نمی شود که مهرداد میناوند و علی انصاریان دیگر در جمع ما نباشند. هفته گذشته برای مهرداد با بازوبند مشکی و با بنر برای تسلیت وارد زمین شدیم. برای بازی این هفته هم داغدار درگذشت علی انصاریان هستیم و بنر و پارچه نوشت برای تسلیت و همدردی سفارش می دهیم و حتما نوارهای مشکی روی لباس بازیکنان استقلال هم قرار می دهیم. البته در تلاش هستیم در صورتی که امکانش باشد، با هماهنگی تولید کننده پوشاک تیم، روز جمعه با لباس مشکی به میدان برویم. فرصت زیادی تا زمان بازی با نساجی نیست ولی فردا صبح پیگیری های لازم را انجام می دهیم تا اگر امکان پذیر بود و لباس ها تا روز جمعه آماده شد، با پیراهن مشکی بازی کنیم. به هرحال انصاریان عزیز برای استقلال هم یک فصل بازی کرد و بخشی از تاریخ فوتبال ماست. حقیقتش من بعید می دانم در این فاصله کم و تا روز جمعه امکان آماده کردن پیراهن های مشکی وجود داشته باشد اما به هرحال تلاش و پیگیری می کنیم تا اگر شد، جمعه برای علی مشکی بپوشیم. البته همین حالا هم داغدار و مشکی پوش این جوان هستیم. یک بار دیگر هم به خانواده محترم علی به خصوص به مادر داغدارش تسلیت می گویم. همین طور به دوسشتان و دوستداران انصاریان و تمامی طرفداران فوتبال که می دانم از این اتفاق ناراحت هستند.

پرسپولیس امکان پوشیدن پیراهن مشکی را ندارد

پرسپولیس هم به این دلیل که فردا باید در تبریز به مصاف تراکتور برود، امکان پوشیدن پیراهن مشکی را ندارد. سرخپوشان با پیراهن های سفید رنگ که پیراهن دوم شان است، به تبریز رفتند و وقتی به این شهر رسیدند، خبر درگذشت علی انصاریان را شنیدند. پرسپولیس فردا با پیراهن سفید و بازوبند مشکی بازی می کند اما در اولین بازی خانگی اش برای انصاریان مشکی می پوشد./ طرفداری