اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

چرا پیکر انصاریان به قطعه نام‌آوران نمی رود؟/ توضیحات مدیرعامل بهشت زهرا

چرا پیکر انصاریان به قطعه نام‌آوران نمی رود؟/ توضیحات مدیرعامل بهشت زهرا

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) اعلام کرد که برابر آخرین هماهنگی های بعمل آمده با خانواده علی انصاریان پیکر نامبرده در آغوش پدرش در قطعه ٢٢٢ بهشت زهرای تهران آرام خواهد گرفت.

 طبق برنامه تعیین شده توسط بازماندگان مرحوم علی انصاریان، مراسم تشییع این بازیکن سابق فوتبال صبح فردا پنج‌شنبه برگزار می‌شود.پس از جان باختن علی انصاریان در بیمارستان فرهیختگان تهران که عصر امروز اتفاق افتاد، پیکر وی به بهشت زهراء منتقل شد تا صبح فردا مراسم تشییع وی انجام شود.

به گزارش ورزش سه، برخلاف مرحوم مهرداد میناوند، پیشکسوت فقید پرسپولیس و تیم ملی که هفته گذشته در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد، محل دفن دیگری برای زنده‌یاد علی انصاریان در خارج از قطعه هنرمندان و نام‌آوران در نظر گرفته شده است.

بنابر اطلاعیه بازماندگان مرحوم علی انصاریان، قرار است پیکر این بازیکن فقید فوتبال صبح فردا پنج‌شنبه در کنار مزار پدر وی در بهشت زهراء به خاک سپرده شود.

از تمام هواداران علی انصاریان و جامعه فوتبال درخواست می‌شود برای پیشگیری از شیوع کرونا و کاهش آمار جان‌باختگان این ویروس، در مراسم تشییع و خاکسپاری زنده‌یاد انصاریان شرکت نکنند.

---

فیلم/ گریه مجری صدا و سیما برای «علی انصاریان»

شهروندان از شرکت در مراسم تشییع خودداری کنند

به گزارش ایسنا،مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام (ره) ضمن تسلیت به خانواده مرحوم انصاریان و جامعه ورزش و هنر کشور گفت: برابر آخرین هماهنگی های بعمل آمده با خانواده علی انصاریان پیکر نامبرده در آغوش پدرش در قطعه ٢٢٢ بهشت زهرای تهران آرام خواهد گرفت.

سعید خال ضمن بیان این مطلب گفت: به درخواست جامعه ورزشی کشور، پیشکسوتان و دلسوزان و همچنین توصیه خانواده مرحوم انصاریان و با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ جان و سلامت شهروندان از شرکت در مراسم تشییع جنازه و حضور در بهشت زهرا جدا خودداری نمایند.

وی ادامه داد: تنها خواسته خواهر و برادر و داماد آن عزیز از دست رفته آن است که در جهت حفظ سلامتی شهروندان که خواسته و دغدغه علی عزیز بود و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی از حضور در مراسم تدفین خودداری نمایند.

مراسم تدفین با حضور خانواده و جمعی از قهرمانان و وزرشکاران بصورت محدود انجام خواهد شد.

کپی