اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

توقیف کالای قاچاق با برندهای تقلبی در غرب تهران

توقیف کالای قاچاق با برندهای تقلبی در غرب تهران

رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف 10 میلیارد ریال کالای قاچاق با برندهای تقلبی در غرب تهران خبر داد.

  به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ "نجم الدین رشیدی "در تشریح این خبر  اظهار داشت: روز گذشته در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه  مالک یک انبار بزرگ کالا در منطقه یافت آباد تعداد فراوانی کالای قاچاق در داخل انبارش جمع آوری کرده و آنها را با برندهای تقلبی در بازار مصرف توزیع می کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.
وی افزود: بررسی های اولیه حاکی از آن بود، مالک انبار کالا تعدادی یخچال به صورت قاچاق از مرزهای غربی کشور تهیه و پس از انتقال به شهر تهران و دپو کردن آن، مشخصات کالا را تغییر داده و  با عنوان برندهای خارجی معتبر با قیمت های گزاف به مشتریانش می فروشد.
رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ ابراز داشت: تیمی از ماموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی با هماهنگی های قضائی به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند، 28 دستگاه یخچال خارجی قاچاق با برندهای تقلبی کشف کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه انبار کالا با دستور قضائی پلمب شد، اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را  10 میلیارد ریال بر آورد کرده اند.
سرهنگ رشیدی در پایان خاطر نشان کرد: در این رابطه مالک انبار دستگیر و متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

کپی