اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

۳۰۰۰ واحد مسکونی تحویل مردم زلزله‌زده قطور خوی می‌شود

۳۰۰۰ واحد مسکونی تحویل مردم زلزله‌زده قطور خوی می‌شود

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس گفت: روز گذشته بهره‌برداری از دو هزار واحد مسکونی بازسازی شده در قطور انجام و تحویل صاحبان خانه‌ها شد و یک ‌‌هزار واحد روستایی نیز که در اثر زلزله تخریب شده بود تحویل صاحبان منازل شد.

عادل نجف‌زاده با اشاره به سفر دیروز نوبخت معاون رئیس ‌جمهور از شهرستان خوی اظهار داشت: خوی به عنوان پیشران اصلی اقتصاد مولد منطقه و شمال غرب کشور باید زیرساخت‌هایی بر این اساس داشته باشد.

وی تصریح کرد: بودجه لازم برای تکمیل و افتتاح محورهای مواصلاتی شهرستان‌های خوی و چایپاره به ویژه راه خوی- قطور- رازی و پروژه‌های در حال انجام پیگیری مجدد شده و تامین اعتبار لازم انجام خواهد گرفت.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: در جریان بازدید نوبخت از منطقه قطور خوی و با پیگیری‌های انجام شده با صرف هزینه 162 میلیارد تومان دو هزار واحد مسکونی بازسازی شده افتتاح و سایر واحدها در نزدیک‌ترین زمان ممکن به بهره‌برداری خواهد رسید.

نجف‌زاده افزود: دیروز در جریان سفر نوبخت به خوی آیین افتتاح و بهره‌برداری از دو هزار واحد مسکونی بازسازی شده در قطور انجام و تحویل صاحبان خانه‌ها شد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین یک‌‌ هزار واحد روستایی دیگر که در اثر زلزله سال گذشته تخریب شده بود به زودی تحویل صاحبان منازل می‌شود./ تسنیم

کپی