اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

علی‌نژاد: وزارت ورزش دخالتی در انتخابات فدراسیون فوتبال ندارد

علی‌نژاد: وزارت ورزش دخالتی در انتخابات فدراسیون فوتبال ندارد

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای گفت: وزارت ورزش دخالتی در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ندارد و فقط علاقمند است که مجمع آزادانه رای دهد.

مهدی علی نژاد اظهار داشت: وظیفه ما این بود تا فضایی را ایجاد کنیم که رقابت آزاد باشد. وزارت ورزش دخالتی در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ندارد و فقط علاقمند است که مجمع آزادانه رای دهد. اینکه مجمع چه فردی را انتخاب می‌کند به خود اعضا مربوط است. آنان براساس شناخت و معیارهایی که دارند خودشان تصمیم خواهند گرفت.

این مقام مسوول درباره مجمع انتخاباتی فدراسیون شطرنج هم فوتبال گفت: در این هفته ثبت نام مجدد برای انتخابات فدراسیون شطرنج خواهد شد. زیرا بیشتر از ۶ ماه از ثبت نام اول گذشته است و آیین نامه می‌گوید اگر چنین اتفاقی افتاد باید ثبت نام مجدد صورت پذیرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای عنوان کرد: در سه سال اخیر که «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش بوده است، بهترین تعامل بین وزارت و کمیته‌ملی المپیک وجود داشته که اتفاق کم نظیری بود و حتما این تعامل، همراهی و همدلی ادامه پیدا خواهد کرد.

وی درباره خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس یادآور شد: هفته پیش جلسه معارفه پرسپولیس با هیات پذیرش فرابورس انجام شد و ۱۴ بهمن جلسه معارفه استقلال با هیات پذیرش فرابورس خواهد بود و بعد از جلسه معارفه برای جلسه اصلی پذیرش وقت داده می‌شود./ ایرنا

کپی