اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

کشف 10 میلیاردی کالای قاچاق در "تهران"

کشف 10 میلیاردی کالای قاچاق در "تهران"

ئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در بنگاهی در جنوب تهران خبر داد.

سرهنگ "علی ولی پور گودرزی" بیان کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد مالک بنگاهی در حوالی خیابان فدائیان اسلام  مقدار فراوانی کالای قاچاق در محل بنگاهش دپو و جمع آوری کرده است که بلاقاصله تیمی از کارآگاهان بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.
وی عنوان کرد: با شناسایی هویت مالک بنگاه در بررسی های اولیه مشخص شد،  مالک بنگاه با استفاده از خودروهای شوتی مقدار  فراوانی لوازم خانگی قاچاق در این مکان تخلیه کرده است و قصد دارد در فرصت مناسبی در سطح بازار توزیع کند. نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل بنگاه  اخذ شد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران ابراز داشت: با اخذ دستور قضائی روز گذشته تیمی از کارآگاهان به محل بنگاه اعزام و ضمن دستگیری مالک بنگاه در بررسی از داخل آن 15 هزار و 286  قلم لوازم آشپزخانه از قبیل: سوفله خوری و سرویس ادویه جات قاچاق فاقد بارنامه و فاکتور و مجوزهای گمرکی کشف شد.
این مقام پلیسی  با بیان اینکه کالاهای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 10 میلیارد ریال برآورد کرده ¬اند.

کپی