اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

شرور مسلح دستگیر شد

شرور مسلح دستگیر شد

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به مجروح شدن 2 نفر از کارکنان یگان امداد "شیراز"، گفت: ضارب با تیر ماموران زخمی و روانه بیمارستان شد.

سرهنگ "کاووس محمدی"  بیان کرد: روز گذشته گشت موتوری یگان امداد شهرستان شیراز در حال گشت زنی در محدوده "دروازه سعدی"، به فردی که در حال پرسه‌زنی بود، مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران یگان امداد برای بررسی موضوع وارد عمل شده و از وی خواستند که مدارک هویتی خود را ارائه کند اما این فرد گستاخ با یک قبضه اسلحه کلت کمری به سمت هر 2 مامور تیراندازی و باعث مجروحیت آنان از ناحیه انگشت و کمر می‌شود.

معاون اجتماعی پلیس فارس عنوان داشت: در یک اقدام شجاعانه، مامور پلیس که دچار جراحت شده بود پس از اخطار ایست به متهم و شلیک تیر هوایی و عدم توجه وی، توانست پای آن را نشانه و مورد اصابت تیر قرار دهد.

سرهنگ "محمدی" با بیان اینکه حال عمومی هر 2 مامور پلیس و ضارب رضایت بخش است، گفت: در بازرسی بدنی از متهم، یک قبضه کلت کمری و 5 تیر مربوطه کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در سوابق متهم جرایمی از جمله تهدید به قتل، سرقت مسلحانه، نزاع و درگیری منجر به جرح و ... به چشم می‌خورد، عنوان داشت: پلیس با افرادی که بخواهند با شرارت و گردن‌کشی در برابر قانون بایستند و با برهم زدن نظم عمومی، زمینه ایجاد ناامنی و سلب آسایش شهروندان و تعرض به ماموران را فراهم کنند برابر قانون، قاطعانه برخورد خواهد کرد.#پلیس

کپی