اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دستگیری 6 سارق خودرو در کمتر از 24 ساعت

دستگیری 6 سارق خودرو در کمتر از 24 ساعت

فرمانده یگان امداد از دستگیری 6 سارق خودرو و کشف 5 دستگاه خودرو سرقتی در 24 ساعت گذشته توسط واحد های گشت انتظامی داد.

به گزارش ایران انلاین ،سرهنگ "سلمان آدینه وند"  عنوان کرد: واحد های گشت انتظامی یگان امداد فاتب در گشت زنی های هدفمند خود در طول 24 ساعت گذشته موفق به کشف  5 خودرو های سرقتی به همراه 6 سارق در سطح شهر شده اند.
وی در تشریح یکی از عملیات های دستگیری که منجر به تیر اندازی و درگیری سارق با ماموران این یگان شده بود، توضیح داد:  در یکی از عملیات های ماموران قرارگاه آزادی یگان امداد هنگام گشت زنی در محدوده بلوار فرحزادی به یک دستگاه خودروی سواری پراید  که در  استعلام از مرکز پیام متوجه سرقتی بودن خودرو می شوند.
فرمانده یگان امداد پلیس تهران تصریح کرد: نیروهای واحد گشت  انتظامی بلافاصله وارد عمل شده و  دستور ایست و توقف خودرو را صادر می کنند و راننده خودرو بدون توجه به فرمان های پلیسی از محل متواری و سعی در فرار از منطقه داشته است که عملیات مهار سارق آغاز می شود.
سرهنگ آدینه وند ابراز داشت :  سارق که همچنان بدون توجه به فرمان های پلیسی به فرار خود ادامه داد، که ماموران برای جلوگیری از ورود خسارت مالی و جانی، چند تیر هوائی شلیک و   در نهایت موفق به دستگیری سارق می شوند.
این مقام انتظامی  با اشاره به اینکه متهم سابقه دار بوده ،  اظهار داشت : متهم به همراه خودرو سرقتی برای  سیر مراحل قانونی  تحویل پلیس پیشگیری شد.

کپی