اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

نحوه اطلاع از تور لحظه آخری مشهد

نحوه اطلاع از تور لحظه آخری مشهد

تورهای لحظه آخری هم به‌صورت تور مشهد هوایی و هم به‌صورت تور مشهد زمینی ارائه می‌شوند.

بیشتر مسافرانی که عازم سفر به مشهد هستند، سعی می‌کنند تور مشهد به‌شکل لحظه آخری را رزرو کنند. تورهای لحظه آخری هم به‌صورت تور مشهد هوایی و هم به‌صورت تور مشهد زمینی ارائه می‌شوند. در این مطلب می‌خواهیم به بررسی نحوه اطلاع از تورهای لحظه آخری مشهد بپردازیم تا اگر قصد داشتیم سفر باکیفیت و به‌صرفه‌ای را تجربه کنیم، از زمان مناسب ارائه‌ این تورها باخبر شویم. انواع تور مشهد از تهران که روزانه در سایت‌ها قرار می‌گیرند، ممکن است در لحظات آخر به تورهای لحظه آخری تبدیل شوند. پس با ما همراه باشید تا با هم این مورد را بیشتر موردبحث قرار دهیم.

تورهای لحظه آخری چگونه ارائه می‌شوند؟

معمولاً آژانس‌ها به‌صورت چارتری صندلی هواپیما یا سایر وسایل نقلیه مسافرتی را به تعداد افرادی که برای تورهای خود درنظر گرفته‌اند، رزرو می‌کنند. اگر به هر دلیلی ظرفیت این تورها تکمیل نشود و صندلی‌ها خالی باقی بماند، ارائه‌دهندگان تور حاضر می‌شوند در لحظات آخر نزدیک به شروع تور، آن را با قیمت‌های بسیار پایین‌تر به ‌صورت تور لحظه آخری معرفی کنند. دراین‌صورت اگر کسی بتواند در همان ساعات انتهایی، خود را برای ملحق شدن به آن تورها آماده کند، تخفیف بالایی را دریافت خواهد کرد.  معمولا افراد برای پیوستن به تورهای لحظه آخری فقط چند ساعت زمان دارند. بنابراین اگر شما هم می‌خواهید با چنین تورهایی سفر کنید، باید چمدان‌های خود را بسته باشید و هرآن منتظر اعلام لحظه آخری بودن یک تور شوید.

---

چرا بهتر است با تورهای لحظه آخری مسافرت کنیم؟

تورهایی که به‌عنوان لحظه آخری معرفی می‌شوند، تورهایی هستند که با کیفیت بالایی برنامه‌ریزی شده‌اند. وقتی شما با تخفیف فراوان به چنین تورهایی ملحق شوید، کیفیت تور حفظ خواهد شد و همه امکانات و خدماتی که برای دیگر افراد تور درنظر گرفته شده، به شما نیز ارائه خواهد شد. به همین خاطر وقتی کسی با تور لحظه آخری مسافرت می‌کند، یک سفر باکیفیت و ارزان را تجربه خواهد کرد. برای مثال، اگر شما یک تور مشهد لحظه آخری رزرو کنید، ممکن است با هزینه‌ اقامت در یک هتل دو ستاره، اقامت در هتل‌های پنج ستاره و لوکس مشهد را تجربه کنید. به همین دلیل است که بیشتر افراد ترجیح می‌دهند تا تورهای لحظه آخری را برای سفرشان انتخاب کنند. البته با توجه به اینکه زمان دقیق ارائه چنین تورهایی مشخص نیست، معمولا نمی‌توان به صورت دقیق روی آن‌ها حساب کرد. بیشتر تورهای لحظه آخری مشهد به‌صورت تور مشهد هوایی هستند. با این حساب شما می‌توانید با هزینه‌ اتوبوس یا قطار، سفر هوایی را تجربه کنید!

چگونه از تورهای لحظه آخری مشهد باخبر شویم؟

برای باخبر شدن از تورهای لحظه آخری مشهد می‌توانید چند روز قبل از آغاز سفر خود، انواع تور مشهد از تهران به‌شکل لحظه آخری یا تور لحظه آخری از سایر شهرها را جستجو کنید. آن‌گاه اگر چنین تورهایی وجود داشت، بلافاصله آن‌ها را رزرو کنید. اگر هم در زمان موردنظر شما تورهای لحظه آخری موجود نبود، می‌توانید به فکر رزرو سایر تورها باشید.

تورهای لحظه آخری در چه زمانی‌هایی قابل رزرو هستند؟

---

تورهای لحظه آخری را می‌توان در همه طول سال رزرو کرد. معمولا در فصل‌های نیمه دوم سال که تعداد مسافرت‌ها کاهش می‌یابد، بیشتر دردسترس قرار می‌گیرند. همان‌طورکه قبلا اشاره کردیم، چنین تورهایی در پی تکمیل نشدن ظرفیت افراد تور، ارائه می‌شوند؛ بنابراین در هر زمان از سال ممکن است یک تور نتواند ظرفیت افراد خود را تکمیل کند. ام

بیشتر بخوانید : راهنمای قشم گردی ارزان

نکات تکمیلی رزرو تور لحظه آخری

اگرچه بیشتر افراد ترجیح می‌دهند تا با تور مشهد هوایی به‌شکل لحظه آخری به این شهر سفر کنند؛ اما نکاتی هم وجود دارد که توجه به آن‌ها در رزرو چنین تورهایی ضروری است. این نکات به قرار زیر هستند:

  • به‌دلیل شلوغ بودن مسیر مشهد، معمولا تور مشهد لحظه آخری بیشتر از تور سایر شهرها دردسترس قرار می‌گیرد. بنابراین اگر در سفر به سایر شهرها موفق به رزرو تور لحظه آخری نشده‌اید، در مورد سفر به مشهد، حتما موفق به رزرو چنین تورهایی خواهید شد؛ به شرطی که برای رزرو عجله نداشته باشید.
  • برای رزرو تور مشهد از تهران به‌صورت لحظه آخری، لازم است تا یک سایت معتبر را برای رصد کردن انتخاب کنید. سایت علی‌بابا، بستر مطمئنی برای چک کردن انواع تورها است. بنابراین شما می‌توانید با بررسی روزانه‌ این سایت، پس از اعلام تورهای لحظه آخری، با خیال راحت و بلافاصله تور موردنظر خود را رزرو کرده و هیچ نگرانی از بابت امکانات آن نداشته باشید. چراکه علی‌بابا سابقه درخشانی در زمینه‌ رزرو، تور، بلیط و هتل دارد و شما با خیال راحت می‌توانید روی کیفیت و اصالت تورهای آن حساب کنید.  

اگر ساکن دیگر شهرهای کشورمان نیز هستید، باز هم می‌توانید برای رزرو هرگونه تور مسافرتی به مشهد، اعم از تورهای لحظه‌ آخری، زیارتی، تفریحی و... به سایت علی‌بابا مراجعه کنید.

منبع : تور مشهد علی بابا (Alibaba.ir)

کپی