اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

انهدام باند سارقان خودرو با شلیک بامدادی پلیس

انهدام باند سارقان خودرو با شلیک بامدادی پلیس

با حضور هوشمندانه و گشت شبانه پلیس گرگان، اعضای باند سرقت خودرو در گرگان شناسایی و در هنگام سرقت دستگیر شدند.

 ساعات ۳ و ۵۰ دقیقه بامداد امروز صدای شلیک در شهرک جامی گرگان باعث جلب توجه ساکنان این شهرک شد.

پس از مراجعه برخی ساکنان این شهرک به محل وقوع تیراندازی مشاهده شد پلیس سه نفر را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کرده است.
در پیگیری خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان مشخص شد گشت پیشگیری از سرقت کلانتری ۱۳ انتظامی شهرستان گرگان به هنگام گشت‌زنی، سه سارق را در هنگام وقوع سرقت شناسایی کرده که پس از اقدام برای دستگیری این سه سارق اقدام به فرار می‌کنند که پلیس با استفاده از قانون بکارگیری سلاح و شلیک چند تیر هوایی آنها را متوقف کرد.
فرمانده انتظامی گرگان در خصوص جزییات این عملیات  در گرگان گفت: این سه نفر پس از مشاهدا خودروی پلیس اقدام به فرار کرده و به دستور ایست پلیس نیز توجهی نکردند.
محمد شیرازی اظهار کرد: پس از عدم توجه به دستور پلیس، ماموران براساس قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیرهوایی کرده که منجر به دستگیری متهمان شد.
وی تاکید کرد: در‌خودروی متهمان یک دستگاه جوش، ادوات و وسایل سرقت، مواد مخدر صنعتی کشف شد.
فرمانده انتظامی گرگان خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
شیرازی گفت: با توجه به گسترش خاموشی‌ها در سطح معابر و خیابان، فرماندهی انتظامی گرگان تعداد گشت‌های انتظامی و پیشگیری از سرقت خود را افزایش داده است.
وی تاکید کرد: از شهروندان تقاضا داریم ضمن عدم پارک خودرو خارج از پارکنگ منازل به خصوص در مناطق خلوت و تاریک، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، موضوع را به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.فارس 
 

کپی