اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

کرمانشاه یک روز دیگر بدون فوتی کرونا را سپری کرد

کرمانشاه یک روز دیگر بدون فوتی کرونا را سپری کرد

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه ثبت نشده است و امروز مجموع جانباختگان بر اثر ابتلا به این ویروس بدون تغییر باقی ماند.

«مهدی محمدی» روز چهارشنبه از بستری‌ شدن ۴۰ نفر در شبانه روز گذشته با علایم ویروس کرونا خبر داد و افزود: هم اکنون ۱۶۲ بیمار کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته هشت بیمار بستری و ۳۲ بیمار سرپایی مبتلا به بیماری کووید ۱۹ در سطح استان کرمانشاه شناسایی شدند.

به گزارش ایرنا، تعداد بستری های بیماران کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه در آبان ماه به هزار و ۲۶۰ نفر رسید و در ۲۴ آبان ۲۴ فوتی داشتیم که بیشترین آمار در یک روز از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بوده است.

استاندار کرمانشاه روز سه شنبه با اشاره به اینکه موج سوم شیوع بیماری کرونا در استان بسیار پرخسارت بود، عنوان کرد: علایمی که کرونا اکنون در کرمانشاه نشان می دهد اصلا مطلوب نیست و از احتمال شیوع دوباره و پیک‌ چهارم بیماری خبر می دهد.

هوشنگ بازوند تصریح کرد: برای جلوگیری از اوج گیری دوباره کرونا باید تمام تلاش خود را به کار گیریم و رعایت پروتکل های بهداشتی را با جدیت در دستور کار قرار دهیم. / ایرنا

کپی