اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹

واکنش آموزش و پرورش به تنبیه بدنی دانش آموز در طارم سفلی

واکنش آموزش و پرورش به تنبیه بدنی دانش آموز در  طارم سفلی

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از معرفی معلم خاطی به هیئت تخلفات خبرداد.

 حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در مورد تنبیه بدنی دانش آموز یکی از روستاهای طارم سفلی اظهار داشت: از این موضوع متاثر و متاسف هستیم و معلم خاطی بصورت منتظر خدمت به هیئت تخلفات معرفی شده است تا تصمیم مناسب در مورد وی گرفته شود و در نهایت اتفاق مشابه در استان و کشور رخ ندهد.

وی ادامه داد: ممکن است که بر اساس تصمیمات گرفته شده توسط هیئت تخلفات در ادامه سالتحصیلی جاری همکاری با معلم خاطی قطع شود.

وی افزود: معلمی یک کار حرفه ای است و کسانی موفق خواهند شد که آموزش های لازم را برای انجام کار حرفه ای دیده باشند، برخی از معلمان که از روش های دیگر وارد آموزش و پرورش شده اند و اصول و مبانی لازم را یاد نگرفته اند با اقدامات خود به نظام تعلیم و تربیت آسیب می رسانند.

---

 

اصغری عنوان کرد: به دنبال این اتفاق ناگوار با والدین دانش آموز تماس گرفته شد و از ایشان عذرخواهی کردیم و گروهی از آموزش و پرورش نیز با حضور در منزل از دانش آموز تنبیه شده عذرخواهی و دلجویی کردند.

وی در پایان گفت: امیدواریم که دیگر چنین اتفاقی که دور از شان معلمان است در استان ما رخ ندهد و دانش آموز و والدین وی نیز به دلیل این اتفاق ناگوار ما را مورد بخشش قرار دهند.

/فارس 

کپی