اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

واعظی درگذشت استاندار پیشین فارس را تسلیت گفت

واعظی درگذشت استاندار پیشین فارس را تسلیت گفت

رییس دفتر رییس جمهوری در پیامی درگذشت سید محمد احمدی استاندار پیشین فارس را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، محمود واعظی روز دوشنبه در پیامی با ابراز تاثر و تالم از درگذشت سیدمحمد احمدی، اظهار کرد: این خدمتگزار متعهد و پرتلاش، با حضور مسوولانه در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی از جمله در سمت استاندار فارس، ایلام و سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان، خدمات ارزشمندی به مردم و انقلاب کرد و کارنامه پرباری از خود بر جای گذاشت که همواره در یاد مردم قدرشناس ایران باقی خواهد ماند.

رییس دفتر رییس جمهوری با تسلیت این مصیبت به مردم شریف استان فارس و خانواده مکرم او،  از درگاه خداوند بزرگ برای آن فقید سعید علو درجات و همجواری با صالحان را برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت کرد.

به گزارش ایرنا، سید محمد احمدی استاندار پیشین فارس بامداد پنجشنبه دوم بهمن ۹۹ پس از یک دوره بیماری در بیمارستان نمازی شیراز درگذشت.

احمدی از مهرماه ۱۳۹۲ تا تیرماه ۱۳۹۴ به عنوان استاندار فارس در دولت نخست تدبیر و امید مشغول به کار شد.

وی سپس از دی ماه ۱۳۹۴ تا دی ماه ۱۳۹۸ به عنوان سفیر ایران در کشور ترکمنستان مشغول به فعالیت شد.

احمدی در سال ۱۳۳۵ در روستای فال شهرستان مُهر در جنوب استان فارس متولد شد و از جمله سوابق اجرایی او می‌توان به معاونت سیاسی و امنیتی استانداری فارس، مشاور امور بین‌الملل وزارت کشور، فرماندار شهرستان‌های شیراز، مرودشت، لارستان و آباده، استاندار ایلام، استاندار فارس و سفیر ایران در ترکمنستان اشاره کرد./ایرنا

کپی