اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

خبر خوش بازیگر «نون خ» برای طرفداران این سریال

خبر خوش بازیگر «نون خ» برای طرفداران این سریال

بازیگر سریال «نون. خ» گفت: خوشبختانه فصل اول و دوم سریال «نون. خ» با استقبال بی نظیری روبه‌رو شد، اما من به تمام مخاطبان قول می‌دهم که فصل سوم این سریال شاهکار بوده و به قول معروف می‌ترکاند.

کاظم نوربخش درباره کاراکتر «سلمان» در سریال «نون.خ» گفت: سلمان کاراکتر بسیار شیرینی است، خودش را عقل کل می داند و همیشه از کتاب خواندن و باسواد بودن خود می گوید، اما همچنان خانواده نورالدین خانزاده وی را قبول ندارند زیرا همیشه مثل خروس بی محل است.

بازیگر سریال «نون.خ» پیرامون همکاری با سعید آقاخانی افزود: لحظه به لحظه همکاری با سعید آقاخانی درس است، این تجربه برای من یک تجربه بی نظیر و عالی است، به شدت از حضور در این سریال لذت می برم، وی کارگردان خاصی است، من تا به حال ندیده‌ام کارگردانی تجربه چهل سال هنرش را به راحتی در اختیار بازیگر قرار دهد. وی در هدایت بازیگران به خوبی عمل کرده و سر سکانسها وسواس بسیار زیادی دارد، اگر از یک سکانس راضی نباشد محال است که آن را قبول کند.

سعید آقاخانی: اکبر عبدی در «نون خ» بازی نمی‌کند

وی درباره احتمال موفقیت فصل سوم سریال «نون.خ» افزود: خوشبختانه فصل اول و دوم سریال «نون.خ» با استقبال بی نظیری روبه‌رو شد اما من به تمام مخاطبان قول می دهم که فصل سوم این سریال شاهکار بوده و به قول معروف می ترکاند. من مطمئنم که مردم و مخاطبان در فصل سوم بی نهایت خواهند خندید.

این بازیگر تلویزیون درباره فعالیت در دوران کرونا اضافه کرد: واقعا شرایط بازی در دوران کرونا سخت بود، ما برای دوری از بیماری کرونا ماسک می زنیم و تمام پروتکلها رعایت می شوند اما باور کنید که گاها خود ماسک زدن هم مصیبتی بزرگ بوده و تحملش سخت می شود.

نوربخش درباره تاثیر سریالهای بومی در ارتقا فرهنگ کشور تاکید کرد: همه بازیگران «نون.خ» کشف سعید آقاخانی هستند، شخصا سالها در تئاتر بازی کردم و اولین بار است که توسط یک کارگردان بزرگ دیده شده ام، ساخت آثاری مثل «نون.خ» امکان شکوفایی و دیده شدن را برای بازیگرانی که مدتها تئاتر کار کرده و دیده نشده اند را فراهم می آورد. سعید آقاخانی باعث شد تا بتوانیم بالاخره خودمان را نشان بدهیم./میزان

فصل سوم سریال «نون.خ» ساخته می‌شود

کپی