اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹

آخرین وضعیت حضور ترابی در پرسپولیس مشخص شد

آخرین وضعیت حضور ترابی در پرسپولیس مشخص شد

باشگاه پرسپولیس برای اینکه به صورت رسمی برای جذب هافبک سابق خود اقدام کند، منتظر فسخ قرارداد او با باشگاه العربی قطر است.

باشگاه العربی روز گذشته با جذب یوسف المساکنی تونسی به عنوان جایگزین مهدی ترابی، گام نهایی را برای خارج کردن نام هافبک ایرانی از فهرست خود برداشت.

ترابی از ابتدای حضور در العربی با چند مصدومیت متوالی مواجه شد و از طرفی عملکرد او در ترکیب این تیم در چند دیداری که به میدان رفت هم نتوانست مسوولان العربی را راضی کند. همین مساله موجب شد تا آنها برای جذب جایگزین وی تنها پس از یک نیم فصل اقدام کنند و یوسف المساکنی تونسی را به خدمت بگیرند.

از طرفی باشگاه پرسپولیس هم علاقه خود را به بازگرداندن ترابی نشان داده و برای جذب این بازیکن به باشگاه سابق وی نامه زده بود.

حالا باشگاه پرسپولیس منتظر است تا باشگاه العربی به صورت رسمی فسخ قرارداد هافبک ایرانی خود را اعلام کند تا باشگاه پرسپولیس اقدامات لازم را برای جذب ترابی انجام دهد.

ترابی هدف اصلی باشگاه پرسپولیس برای نقل و انتقالات نیم فصل است اما او همچنان تا زمانی که باشگاه العربی به صورت رسمی فسخ قرارداد را اعلام نکند، بازیکن این باشگاه محسوب می‌شود و مذاکره با او غیر قانونی خواهد بود./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

خداحافظی اینستاگرامی العربی با ترابی/ مهدی به پرسپولیس نزدیک شد

معاون پرسپولیس جواب فکری را داد

دفاع عجیب مهدی از برنامه بازی های پرسپولیس

کپی