اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

اعتراف به 20 فقره زورگیری از مسافران

اعتراف به 20 فقره زورگیری از مسافران

رئیس کلانتری 135 آزادی از دستگیری 3 زورگیر مسافرکش نما، خبر داد و گفت: سارقان به 20 فقره زورگیری تحت پوشش مسافرکشی اعتراف کردند.

سرهنگ "پیمان احمدی" در تشریح این خبر اظهار داشت: با شکایت های طرح شده  از سوی تعدادی از شهروندان با موضوع  زورگیری توسط  3 سارق مسافرکش نما در محدوده میدان آزادی، تیمی از ماموران کلانتری 135 آزادی، تحقیقات خود را آغار کردند.

وی با بیان اینکه در بررسی های انجام شده مشخص شد که سرقت ها در تاریکی شب اتفاق افتاده است، عنوان کرد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی و شناسایی مسیر تردد خودروی متهمان، ماموران موفق شدند شماره خودرو و مشخصات چهره متهمان را شناسایی و با انعکاس نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی دستور بازداشت آنها صادر شد.

رئیس کلانتری 135 آزادی با اشاره به اینکه تصاویر به دست آمده از چهره متهمان در اختیار واحدهای گشتی این کلانتری قرار گرفت، افزود: گشت زنی های هدفمند آغاز تا اینکه شب گذشته یکی از گشت های انتظامی این کلانتری خودروی متهمان را شناسایی و برای توقیف خودرو وارد عمل و بدین ترتیب موفق شدند در یک عملیات تعقیب و گریز، مسیر فرار  آنها را  در تقاطع بزرگراه شهید لشکری با خیابان شیشه مینا مسدود و راننده و 2 سرنشین خودرو را بازداشت کنند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: با انتقال متهمان به کلانتری و بررسی های انجام شده هر 3 متهم به 20 فقره زورگیری از مسافران معترف و اظهار داشتند، پس از شناسایی مسافران را سوار بر خودرو کرده و در میان مسیر ناگهان با سلاح سرد آنها را ترسانده و پس از خارج شدن از مسیر اموالشان را زورگیری می کردند.

سرهنگ احمدی در توصیه ای به شهروندان گفت: در ساعات پایانی شب برای طی مسیر از خودروهای تاکسی خطی و یا اینترنتی استفاده کنید تا شاهد این گونه وقایع نباشیم.#پلیس 

کپی