اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

دستگیری دزد معابربا 30 فقره سرقت در کرمان

دستگیری  دزد معابربا 30 فقره سرقت در کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری یک سارق معابر و اعتراف وی به 30 فقره سرقت در عملیات ماموران کلانتری 11 شهرستان کرمان خبر داد.

سردار "عبدالرضا ناظری" اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت دوربین های مداربسته، درب بازکن های تصویری و ... در معابر عمومی شهر کرمان، دستگیری سارق و یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا ماموران انتظامی کلانتری 11 شهر کرمان با انجام اقدامات اطلاعاتی و شگردهای پلیسی موفق شدند، مشخصاتی از یک سارق به دست آورند و پس از کسب دستور قضائی وی را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به کشف تعدادی از اموال مسروقه از مخفیگاه این سارق تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیسی و پس از ارائه مستندات موجود چاره ای جز اعتراف نداشت و به 30 فقره سرقت معابر عمومی شهر کرمان اعتراف کرد.

سردار ناظری با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: پلیس در عرصه تامین امنیت اجتماعی نیاز به همکاری آحاد مردم دارد و شهروندان عزیز می توانند با رعایت توصیه های پلیس نقش بسزایی در پیشگیری از جرایم خصوصا سرقت داشته باشند.#پلیس 

کپی