اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

فکری: به اشتباهات داوری عادت کرده‌ایم/ از صدرنشینی استقلال ناراحت هستند

فکری: به اشتباهات داوری عادت کرده‌ایم/ از صدرنشینی استقلال ناراحت هستند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برخی از اینکه استقلال به صدر جدول رسیده و توانسته خودش را به عنوان مدعی قهرمانی مطرح کند، ناراحت هستند.

«محمود فکری» پس از پایان بازی استقلال و سایپا که با شکست یک بر صفر آبی‌پوشان تهرانی به پایان رسید، اظهار داشت: می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم اما این اتفاق رخ نداد.

وی افزود:شاید شکست ما به عدم تمرکز بازیکنان بر می‌گردد.آنها در این مسابقه تمرکز لازم را نداشتند و نتوانستند آن چیزهایی که می‌خواستیم انجام دهند.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: فرصت‌هایی که در این مسابقه به دست آوردیم از دست دادیم تا فرصت برنده‌ شدن را از دست بدهیم.

فکری تصریح کرد: فوتبال روی خوبش را به ما نشان داد، در روز که باید برنده و با امتیاز از زمین خارج می‌شدیم شکست خانگی را متحمل شدیم.

وی اظهار داشت: به تیم سایپا تبریک می‌گویم که نمایش خوبی داشت و توانست برنده از زمین خارج شود.

سرمربی استقلال درباره داوری این مسابقه اغلام کرد:عادت کرده‌ایم که داوری به ضرر استقلال باشد و سوت‌ها علیه تیم ما باشد. استقلال خیلی تنهاست و به جایی وصل نیست.

وی افزود: خیلی‌ها ناراحت هستند از اینکه استقلال به صدر جدول رسیده است و توانسته خودش را به عنوان مدعی قهرمانی مطرح کند.

فکری در پایان گفت: به خاطر تیم پرسپولیس بازی‌ها عقب افتاد اما آنها بازی‌های خودشان را انجام می‌دهند ولی ما با فاصله کمی به میدان می‌رویم و فرصت انجام تمرینات تاکتیکی را نداریم. باید تلاش را کنیم تا با مشکلاتی که داریم خود را در جمع تیم‌های بالای جدول حفظ کنیم./ ایرنا

کپی