اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

سال ۱۳۸۸ (نیمه دوم)

عبدالمالک ریگی در فضای ایران شکار شد

عبدالمالک ریگی در فضای ایران شکار شد
حسن مجیدی

عبدالمالک ریگی سرکرده گروهک تروریستی جندالله صبح دیروز [سه‌شنبه 4 اسفند 1388] پس از یک عملیات پیچیده اطلاعاتی، توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شد.

 حجت‌الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات دریک نشست خبری با اشاره به عملیات ۵ ماهه وزارت اطلاعات در زیر نظر گرفتن و دستگیری ریگی، از دستگیری سرکرده گروهک تروریستی در فضای جمهوری اسلامی ایران خبر داد و گفت: عبدالمالک ریگی در هنگام دستگیری هم باور نمی‌کرد که توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) بازداشت شده است.... بدون این که هیچ یک از سرویس‌های اطلاعاتی دیگر کشورها از جمله سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای منطقه با ما همکاری داشته باشند، سربازان گمنام امام زمان(عج) موفق شدند با یک اقدام ارزشمند و مدیریت دقیق اطلاعاتی این شرور را در مکان‌های مختلف تعقیب و همراهی کنند و در فضای جمهوری اسلامی وی را دستگیر کرده و در اختیار دستگاه قضایی قرار دهند.
سربازان گمنام امام زمان(عج) تصویری از ریگی به دست آوردند که نشان می‌دهد وی ۲۴ ساعت قبل از دستگیری در یکی از مقرهای امریکا در افغانستان حضور داشت.... سربازان گمنام امام زمان(عج) پس از دریافت تصویر ریگی وی را مدیریت کرده و در منطقه‌ای قرار دادند که دستگیری او صورت گرفت....
روزنامه ایران- چهارشنبه 5 اسفند 1388
 
کپی