اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
جهانپور:

صداقت دکتر رئیسی ذخیره دنیا و آخرت برای اوست

صداقت دکتر رئیسی ذخیره دنیا و آخرت برای اوست

مدیر کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره دکتر رئیسی گفت: می دانم صراحت، صداقت و صمیمیتش برای برخی سخت است اما برایش ذخیره ای در دنیا و عقبی خواهد بود. ایستاده ایم چو شمع؛ مترسان زآتشم.

کیانوش جهانپور روز شنبه در توییتر با نقل آیه ای از قرآن که امروز(شنبه) رئیس جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا قرائت کرد، نوشت: رئیس جمهوری امروز در جلسه ستاد کرونا این آیه را قرائت کرد: إن الله مع الذین اتقوا والذین هم محسنون.

وی افزود: آیه شریفه ای که امروز رئیس جمهور به خادمین و مدافعان مظلوم سلامت یادآوری کردند، تقدیم به دکتر رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا که می دانم صراحت، صداقت و صمیمیتش اگر چه برای برخی سخت است اما برایش ذخیره ای در دنیا و عقبی خواهد بود. ایستاده ایم چو شمع؛ مترسان زآتشم.

 در پی برگزاری تجمعاتی در شهر قم، برخی مسئولان وزارت بهداشت از جمله علیرضا رئیسی معاون این وزارتخانه به این موضوع اعتراض کردند.

 سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با انتشار یک فایل صوتی، از علما و مردم شریف قم بابت اظهارات قبلی خود درباره اندازه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برخی آیین ها و مراکز فرهنگی قم، عذرخواهی کرد.

رییسی تصریح کرد: جملات و نکاتی در جلسه اخیر ستاد ملی کرونا گفته شد، که صرفاً قصد تذکر و رعایت شیوه نامه‌ها بود و به هیچ وجه قصد اهانت به مردم قم، علما، امام جمعه و سایر افراد بزرگ در قم را نداشتم و ندارم.

محمدرضا ظفرقندی، رئیس سازمان نظام پزشکی نیز در توییتر نوشت: «کسانی‌که به دلیل زیر پاگذاشتن ضوابط و دستورالعمل‌های بهداشتی ایام کرونا و تهدید جان مردم باید عذرخواهی و بلکه محاکمه شوند، خواستار عزل مسئولی هستند که بر اساس وظیفه انسانی و حرفه‌ای به این شرایط و بی‌قانونی‌ها اعتراض کرده‌ است. این ره به کجا می‌رود؟»

/ایسنا 

جزئیات تست رایگان کرونا در ایستگاه مترو

کرونای انگلیسی در ایران کشف شد/ وزیر بهداشت: مردم وحشت نکنند

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی