اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان:

اگر شهید سلیمانی نبود امروز داعشی‌ها در دمشق و بغداد حکمرانی می‌کردند

اگر شهید سلیمانی نبود امروز داعشی‌ها در دمشق و بغداد حکمرانی می‌کردند

گروه استان‌ها ـ دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان گفت: شهید سلیمانی باعث بسیج مردمی در منطقه علیه داعش شد و اگر این سردار شجاع نبود، دمشق و بغداد اکنون در سلطه داعش بود.

دبیرکل حزب سوسیالست اقلیم کردستان در با حضور در بهشت شهدای اهواز به مقام والای شهدای مدافع حرم و شهدای 8سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

وی با حضور بر سر مزار شهدای 8 سال دفاع مقدس و هم رزم شهید سردا تقوی و ادای احترام و یاد و خاطرات دلاوری های شهدای مدافع حرم را گرامی داشت.

محمد حاج‌محمود در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه  شهید سلیمانی نقش محوری و مهمی در مقابله با فتنه داعش در کشورهای عراق و سوریه داشت، اظهار داشت: حضور شهید سلیمانی باعث مردمی شدن مقاومت در این کشورها شد و همین مسئله باعث شکست فتنه داعش شد.

دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان بیان داشت: اگر شهید سلیمانی و مجاهدت‌های الهی این سردار نبود دمشق و بغداد اکنون در سلطه داعش بود.

ین همرزم شهید سلیمانی در مورد اخراج آمریکایی‌ها از منطقه اظهار داشت: پارلمان و دولت عراق باید در این زمینه اقدام کنند ولی به دلیل وجود احزاب مختلف در عراق این بستر برای خروج آماده نشده است.

وی افزود: متاسفانه برخی از احزاب سیاست‌های خود را کشورهای دیگر دریافت می‌کنند و این خروج آمریکا را با مشکل کرده ‌و اگر نه آمریکا باید برود./تسنیم

کپی