اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

‍ کشف ۱۴۰ هزار حبه قرص دارویی غیرمجاز در ایلام

‍ کشف ۱۴۰ هزار حبه قرص دارویی غیرمجاز در ایلام

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: پس از هماهنگی با مقام قضایی و در یک عملیات موفق پلیسی، بیش از ۱۴۰ هزار حبه قرص غیرمجاز و قاچاق در شهر ایلام کشف شد.

سرهنگ دلاور القاصی مهر روز شنبه اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر تهیه و توزیع قرص های دارویی قاچاق و غیرمجاز توسط یک فرد سودجو ، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان ایلام قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تلاش و انجام کارهای فنی و پلیسی توانستند محل اختفا و فعالیت این فرد سودجو را در یکی از محله های شهر ایلام را مشخص کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیاتی غافلگیرانه و موفق پلیسی این فرد سودجو دستگیر و در بازرسی از محل فعالیت وی قرص های  دارویی غیرمجاز و قاچاق کشف شد.

وی تصریح کرد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی ومطالبه به حق مردمی به مراجع قضایی معرفی و و سپس با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

سرهنگ القاصی مهر با تقدیر و تشکر از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در شناسایی و کشف جرایم ، تاکید کرد: حفظ سلامت جامعه در اولویت ماموریت های نیروی انتظامی است و امروز عزم و اراده پلیس در مبارزه و مقابله با قاچاقچیان از هر زمانی جدی تر است.ایرنا 

 

کپی