اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

سرقت 300 کیلو کابل برق فشار قوی

سرقت 300 کیلو کابل برق فشار قوی

سر کلانتر دهم پلیس پیشگیری از دستگیری 2 سارق و کشف 300 کیلو کابل برق فشار قوی در عملایت موفق ماموران کلانتری 152 خانی آباد خبر داد.

به گزارش ایران انلاین  سرهنگ "عباس مرادی" بیان داشت: با حضور نماینده اداره برق منطقه مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت کابل برق فشار در منطقه خانی آباد بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری 152 خانی آباد قرار گرفت:
وی عنوان کرد: ماموران به محل های سرقت مراجعه و به دست آورند که راننده و سرنیشن یک دستگاه خودروی نیسان آبی رنگ کابل بق فشار قوی را سرقت کرده اند.
سر کلانتر دهم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ابراز داشت: تحقیقات پلیسی ادامه تتا اینکه روز گذشته ماموران کلانتری 152 خانی آباد، هنگام گشت زنی در محدوده  بزرگراه شهید کاظمی به راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی نیسان مشکوک و برای بررسی دستور توقف خودرو را اعلام کردند.
این مقام انتظامی توضیح داد: با اعلام دستور توقف خودرو، راننده خودروی نیسان که متوجه حضور ماموران کلانتری در نزدیکی خود شده بود، بر سرعت خودرو افزود و سعی کرد با حرکات مخاطره آمیز از محل متواری شود که پس از مدتی تعقیب و گریز پلیسی، هر دو متهم دستگیر شدند.
سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه متهمان در همان بازجوئی اولیه به سرقتی بودن کابل های برق فشار قوی متعلق به اداره برق منطقه معترف شدند، اظهار داشت: متهمان به همراه محموله کشف شده به کلانتری انتقال یافتند.
وی در پایان با بیان اینکه  در بررسی  های بیشتر مشخص شد که  محموله نیسان ، 300 کیلو کابل فشار قوی سرقتی است، خاطر نشان کرد: هر دو متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

کپی