اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

ثبت 200 فقره سرقت در پرونده یک سارق

ثبت 200 فقره سرقت در پرونده یک سارق

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای و کشف 200 فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو با همکاری پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ کارآگاه "جلیل موقوفه ای" بیان داشت: ساعت یک  بامداد اواخر آذرماه ماموران کلانتری 108 نواب حین  گشت زنی های انتظامی به فردی که در بین خودروهای پارک شده در خیابان آزادی پرسه زنی می زد، مشکوک و موفق شدند وی را در عملیات تعقیب و گریز دستگیر و در بازرسی بدنی از وی تعدادی لوازم و ابزار لازم برای سرقت لوازم خودرو را کشف کنند.
وی عنوان کرد: متهم در بررسی های پلیسی منکر ارتکاب هرگونه جرمی بود که با دستور قضائی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
رئیس پلیس پیشگیری تهران در ادامه ابراز داشت : کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی با توجه به ابزار آلات کشف شده که مختص سرقت لوازم و محتویات خودرو بوده، سوابق متهم را بررسی و در تحقیقات پلیسی مشخص شد، وی سابقه دار بوده و تاکنون 9 مرتبه به جرم سرقت و خرده فروشی مواد مخدر روانه زندان شده است.
سرهنگ موقوفه ای اظهار کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی متهم، اظهار داشت که حدود یک سال پیش از زندان آزاد شده و به تنهایی بیش از 200 فقره سرقت به شیوه تخریب قفل درب صندوق عقب خودروهای پژو، پراید و سمند در نقاط مرکزی، غرب و جنوب غرب تهران انجام داده و اموال مسروقه را به مالخری فروخته است.
این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه تاکنون  32 تن از مال باختگان شناسایی  شده اند، افزود: مخفیگاه مالخر اموال سرقتی نیز شناسایی و با دستور قضائی وی نیز دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

کپی