اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

رمزگشایی از 16 فقره زورگیری در تهران

رمزگشایی از 16 فقره زورگیری در تهران

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق زورگیر و کشف 16 فقره سرقت با همکاری کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" بیان داشت: نهم دی ماه وقوع یک فقره زورگیری به مرکز فوریت های پلیسی اعلام و تیمی از ماموران کلانتری 109 بهارستان به نشانی اعلامی اعزام شدند.
وی عنوان کرد: با حضور ماموران مشخص شد، متهم با ضرب و جرح مال باخته قصد داشته گوشی وی را سرقت کند که با همکاری شهروندان دستگیر و مصدوم این حادثه روانه بیمارستان شده است.
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری ابراز داشت: متهم با دستور قضائی در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی  قرار گرفت و  کارآگاهان در گام اول پی جویی، سوابق کیفری متهم را استعلام کردند که در پاسخ استعلام مشخص شد، وی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای در زمینه سرقت است.
سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه متهم در ادامه تحقیقات پلیسی علاوه بر اعتراف به زورگیری به 16 فقره سرقت دیگر معترف شد، افزود: همچنین متهم اظهار کرد، با همکاری همدستش  سرقت های متعدد دیگری را در محدوده بازار تهران، خیابان سی تیر، بهارستان، خیام و ... انجام داده  و اموال مسروقه را به مالخر مشخصی فروخته است.
این مقام انتظامی در پایان گفت: تاکنون 16 تن از مال باختگان زورگیر را شناسایی  و تحقیقات پلیسی توسط کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی برای شناسایی متهم دوم پرونده و دستگیری مالخر اموال سرقتی با جدیت ادامه دارد.

کپی