اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

جسد یک زن در فریزر کشف شد

جسد یک زن در فریزر کشف شد
آرزوکیهان

زنی که هم اتاقی خود را کشته و جسدش را دریک فریزر رها کرده بود دستگیر شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، جسد تکه تکه شده "تالینا گالووی"  53 ساله در فریزر خانه ای در آرکانزاس آمریکا پیدا شده است.
بنا بر اطلاعات پلیس ایالتی ماموران پلیس درجستجوی "تالینا " هستند و روز گذشته هم اتاقی وی "کوربوملی " به جرم قتلش بازداشت شده است.
زن قاتل پس از کشتن قربانی و قرار دادن جسدش در فریزر از طریق فیس بوک پیامی ارسال کرده بود که چون به کرونا مبتلا شده در خانه استراحت می کند و نمی تواند به بیمارستان برود اما تمایلی به ارتباط با دوستان خود ندارد و بی حوصله است.
با این وجود گروهی از دوستان تالینا معتقد بودند که وی نمی تواند ماهها بدون ارتباط با کسی تنها در خانه بماند به همین دلیل از پلیس درخواست کمک کردند .ماموران پلیس در 14 ژانویه 2020 میلادی گزارشی دریافت کردند که یک فرد هنگام قدم زدن در جنگل فریزر سفید رنگی را درمنطقه پیدا می کند که به شدت بوی بد داده و رها شده است این مرد بلافاصله با پلیس تماس گرفته و موضوع را گزارش می دهد ماموران پلیس با بررسی فریزر متوجه می شوند که فریزر حاوی جسدی زنی است که ماهها از ناپدید شدنش می گذرد به همین دلیل تحقیقات بیشتری در این ارتباط آغاز می شود و در نهایت هم اتاقی وی به جرم قتلش بازداشت می شود.

کپی