اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹

دادستان کل کشور: اتهام وزیر ارتباطات فقط نبستن اینستاگرام نیست

دادستان کل کشور: اتهام وزیر ارتباطات فقط نبستن اینستاگرام نیست

دادستان کل کشور گفت: وزیر ارتباطات اتهامات و شکایات زیادی دارد که طبق قانون باید پاسخگو باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری گفت: احضار برخی از مسئولان در دادسرای عمومی و انقلاب تهران، پیرو بعضی از گزارشات درباره تخلفاتی بوده که از قبل داشتیم.

وی در مورد احضار و بازجویی از وزیر ارتباطات گفت: بازجویی از وزیر ارتباطات به دلیل مسایل و شکایات مختلفی که از بخش‌های مختلف به دادسرای تهران ارجاع شده بود، است. ایشان هم طبق قانون برای ارایه توضیحات دعوت و احضار شدند.

وی افزود: یک مساله‌‌ای را دیدم که مقداری در مورد آن بی‌انصافی شد این که تصور این بوده که اتهام ایشان فقط نبستن اینستاگرام بوده و در فضای مجازی آن را منعکس کردند؛ در حالی که اتهامات متعددی متوجه وی بوده است البته صرف اتهام است و ممکن است که در مجموع رسیدگی در دادسرا منتهی به قرار منع تعقیب شود؛ به هر حال هر فردی که در مظان اتهام باشد باید پاسخگو باشد.
منتظری یادآور شد: در نامه کتبا نوشتیم که این بخش‌های مضر را باید ببندند و جلویش را بگیرند؛ متاسفانه این کار انجام نشده و قانون او را مکلف کرده بود و مصوبات شورای عالی فضای مجازی و مرکز ملی هم وزارت ارتباطات را مکلف کرده بود که محدودیت‌ها را ایجاد کنند که متاسفانه شاهد آن نبودیم./ ایسنا

کپی