اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال برگزار شد

نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال برگزار شد

نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال در دفتر ریاست فدراسیون برگزار شد.

جلسه اعضا هیات رییسه فدراسیون امروز با حضور حیدر بهاروند، سرپرست، مهدی محمد نبی، دبیرکل و محمود اسلامیان، محمود شیعی، عبدالکاظم طالقانی، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی‌ و لیلا صوفی زاده در دفتر ریاست فدراسیون برگزار شد.

در آغاز این نشست، حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال با تقدیر از تلاش های هیات رییسه فدراسیون در دوره اخیر عنوان کرد: با تلاش‌های شبانه روزی فدراسیون در ماه‌های گذشته و به دنبال تصویب قاطعانه اساسنامه جدید در روز هشتم آذر توسط مجمع، فرآیند مربوط به ثبت نام نامزدهای مجمع عمومی انتخاباتی هیات رییسه مطابق نقشه راهی که پس از تایید هیات رییسه توسط دبیرکل فدراسیون به فیفا ارسال شده بود و مورد تایید این نهاد بین‌المللی قرار گرفته بود طی شد.

وی افزود: روند ثبت نام نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال در بازه زمانی تعیین شده به بهترین شکل به انجام رسید و با توجه به تسهیلاتی که در اساسنامه جدید وجود داشت، شاهد حضور گستره بیشتری از اهالی فوتبال بودیم که خوشبختانه با اقبال جامعه روبرو شد.

در ادامه، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به فعالیت فدراسیون در سال ۹۹ و هنگامه شیوع ویروس کرونا گفت:فدراسیون فوتبال روزهای پرفشاری را در ماه‌های اخیر سپری کرد. برگزاری حدود ۹۰۰ مسابقه در این مدت با رعایت کلیه شیوه نامه‌‎های بهداشتی و همکاری همه جانبه هیات ها، باشگاه‌ها، ادارات کل ورزش و جوانان، رسانه ها و ....شور و نشاط را به جامعه و جوانان بازگرداند.

وی ادامه داد: با عنایت به همکاری و همراهی همه جانبه معاونت محترم حقوقی ریاست جمهوری، وزارت ورزش و جوانان و جمعی از وکلای برجسته داخلی و بین‌‍ المللی لایحه مربوط به سرمربی سابق تیم ملی به دادگاه عالی ورزش در موعد زمانی مشخص ارسال شد و امیدواریم با بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود شاهد خبرهای خوبی از این نهاد باشیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به نامزدی ایران برای میزبانی جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ اظهار داشت: در آخرین اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شد که ایران در کنار قطر، عربستان و هند ۴ نامزد نهایی مربوط به میزبانی این رقابت ها هستند. مقرر شده که بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت بررسی امکانات و زیرساخت های کشورمان در ماه‌های آتی به ایران سفر کنند. در کنار این جلسات و تماس های مکرر در ستاد مربوطه با روسای هیات ها و شهرداران و همچنین شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در حال انجام است تا به یمن این رویداد شاهد اتفاقات مناسب و موثری در حوزه زیرساخت‌ها باشیم.

کپی