اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

قاتل پس از کشتن پدرزن جسدش را در بتن دفن کرد

قاتل پس از کشتن پدرزن جسدش را در بتن دفن کرد
آرزوکیهان

جوانی که پدر زن خود را به شکل فجیعی کشته و جسدش را در بتن دفن کرده بود به جرم قتل بازداشت شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از میرر، متهم " مارکوس ریکتس" 24 ساله اهل بیرمنگام انگلیس ، قربانی خود "ویلیام اسکاتی" 59 ساله را با دهها ضربه چاقو به قتل رسانده است.
این قاتل پس از انجام جنایت هولناک جسد قربانی را در یک بتن سیمانی دفن کرده و در دل جنگل پنهان کرده است تا بتواند از مجازات رهایی یابد . او پس از جنایت از بریتانیا به آمریکا فرار کرده و تلاش کرده تا با دختری جوان زندگی جدیدی را آغاز کند.
در پی همکاری پلیس اسکاتلندیارد با ماموران پلیس اف بی آی متهم شناسایی و به کشورش بازگردانده شد تا به پرونده جنایتش رسیدگی شود.
اطلاعات پلیس اسکاتلندیارد نشان میدهد که با ناپدید شدن قربانی جستجوها برای یافتن وی آغاز شد و در نهایت جسد "ویلیام" در منطقه جنگلی بدست آمد.
گزارش های موجود نشان میدهد که متهم ادعا کرده که به دلیل رفتارهای بد پدرزنش و تهدیدهایی که او می کرد وی را به قتل رسانده این در حالی است که برادر قربانی بیان کرد که داماد برادرش جوانی سربه هوا و بی ملاحظه بوده و همواره از او خواسته شده تا برای خود شغلی مناسب تهیه کرده و رفتاری معقول داشته باشد اما او به جای تصحیح رفتارش تصمیم به قتل فجیع پدرزنش گرفته است از این رو اعضای خانواده قربانی خواستار اجرای حکم اعدام برای داماد قاتل شدند.

کپی